Купити комбікорм ТМ Feed&Life оптом чи вроздріб через завод комбікормів ФІДЛАЙФ

Рано чи пізно у приватних фермерів або учасників фермерських господарств в Україні виникає питання про те, де купити комбікорм оптом збалансованого складу та при цьому не переплатити. Одні власники с/г бізнесу з самого початку надають перевагу повнораціонним кормам, які добре зарекомендували себе в професійних колах за роки використання. Інші споживачі приходять до такого рішення вже після того, як отримали негативний досвід вигодовування тварин, птахів або риби неякісними кормами.

Кормова політика має важливе значення для всіх, хто займається відгодовуванням купленого або отриманого в результаті самостійного розведення молодняку с/г тварин з метою подальшої реалізацією м’ясної продукції.

Адже саме від правильності підбору комбікорму для вирощуваних тварин, риб та птахів залежить швидкість набору ваги, якість м’яса та несучість, а отже, й фінансовий результат вашої діяльності. А незначна економія на вартості незбагачених вітамінами та мінералами кормів фактично обертається зниженням усіх перерахованих показників.

Тому якщо ви прагнете надавати своїм клієнтам першосортний м’ясний продукт при мінімальному рівні витрат на одиницю продукції, в першу чергу треба забезпечити ефективну кормову базу для поголів’я тварин та птиці. В цьому вам допоможе співробітництво зі стабільним та компетентним партнером, якого необхідно обрати серед безлічі виробників комбікормів.

Виробництво комбікорму від заводу ФІДЛАЙФ

Сучасний завод з виробництва комбікормів та кормових добавок «ФИДЛАЙФ» - один з провідних представників своєї галузі на ринку України. Результатом його безперебійного функціонування є продукція торговельної марки «Feed&Life», призначена для професійного відгодовування с/г тварин та птахів. В асортименті нашої компанії представлені комбікорми, БВМД, премікси ТМ «Feed&Life». Використання продуктів різної складності та призначення дозволяє знизити витрати звичайного зерна та підвищити продуктивність с/г тварин та птахів.

Займаючись виробництвом комбікорму в Україні з 2008 року, завод комбікормів ФІДЛАЙФ стабільно задовольняє потреби клієнтів в найбільш популярних типових кормах та кормових добавках. Паралельно персонал наукових підрозділів розробляє кормові програми за унікальними рецептами з урахуванням індивідуальних побажань замовників.

Вся продукція заводу з виробництва комбікорму «ФІДЛАЙФ» виготовляється з високоякісної сировини без антибіотиків та гормональних стимуляторів росту в складі.

Комбікорм, що випускається за такими принципами, з конкурентоспроможною ціною на українському ринку аграрної продукції, впевнено завойовує довіру споживачів, тим самим позбавляє від необхідності купувати більш дорогі закордонні аналоги.

Завдяки впровадженню інновацій в технологічний процес та збільшенню виробничих потужностей на сьогоднішній день завод «ФІДЛАЙФ» повністю забезпечує потреби вітчизняних покупців у комбікормах з оптимальним співвідношенням «ціна - якість».

А наявність офіційних представництв заводу в регіонах України дозволяє замовити продукцію бренду «Feed&Life» з будь-якої точки країни з відвантаженням в мінімальні строки.

Офіційний сайт ФІДЛАЙФ

Хочете вигідно придбати комбікорм оптом? Та в пошуках надійної компанії з виробництва та продажу комбікормів для тварин випадково зашли на офіційний сайт «ФІДЛАЙФ»? В такому випадку ви потрапили за адресою! Наш майданчик в мережі Інтернет створено спеціально для тих оптових та роздрібних клієнтів, які зацікавлені в своєчасному підгодовуванні тварин, птахів та риб шляхом зручного онлайн-замовлення високоефективної продукції за цінами виробника.

На сторінках нашого сайту ви знайдете структурований опис кожного з видів продукції, що пропонується. Крім того, вашій увазі пропонується підготовлена експертами корисна інформація про комбікорми власного виробництва «ФІДЛАЙФ». При цьому ви завжди зможете бути в курсі наших акційних пропозицій в режимі реального часу. А ще рекомендуємо вам ознайомитися з оставленными в окремому блоці відгуками споживачів про продукцію ТМ «Feed&Life».

Якщо після знайомства з сайтом «ФІДЛАЙФ» у вас залишились які-небудь питання про склад кормів та кормових добавок, або особливостях їх використання з урахуванням призначення, на них готові відповісти наші компетентні співробітники. В залежності від ваших потреб спеціалісти «ФІДЛАЙФ»:

  • порадять обрати відповідний комбікорм,
  • допоможуть розрахувати норми витрачання
  • визначитися зі способом та режимом годування.

За отриманням відповідей на свої запитання та цінних комендацій відносно використання продукції бренду «Feed&Life» звертайтеся до наших менеджерів-консультантів у найбільш зручний для вас спосіб. Повна інформація щодо контактів розміщена у відповідному розділі на сайті.

Комбікормовий завод «ФІДЛАЙФ»: переваги продукції

Позитивний вплив комбікормів «ФІДЛАЙФ» на рентабельність тваринницької та птахівничої сфери обумовлений ключовими перевагами нашої продукції:

  • Використання натуральної сировини, яка пройшла ретельний контроль.
  • Виробництво продукції на високоточному технологічному обладнанні.
  • Оптимальний комплекс вітамінів та мікроелементів у складі.
  • Ефективний менеджмент та кваліфікований персонал. 
  • Гарантована преміальна якість готового продукту.
  • Доступні ціни для оптових та роздрібних покупців.

Щоб особисто оцінити гідності продукції «ФІДЛАЙФ», замовте в нас комбікорм оптом від виробника в потрібній кількості. Дізнатися про наявність найменування комбікорму, що вас цікавить, та про найближчу точку продажів ви можете в менеджера, зателефонувавши нам або написавши на e-mail.

Поспішіть купити комбікорм в Україні відмінної якості та на вигідних умовах! Завдяки професійному відгодовуванню з використанням повноцінних комбікормів від «ФІДЛАЙФ» ви отримаєте чудовий результат.