Інфо-центр

Особливості годування, розведення і утримання с/г тварин | Фідлайф

 • Картинка для публикации

  Що таке премікс для курей: користь, види і склад

  Кожен фермер, який розводить птахів на продаж, прагне виростити здорове поголів'я і домогтися високої м'ясної та яєчної продуктивності. Оскільки кури їдять переважно зерно і злаки, вони потребують додаткового прикорму, збагаченого вітамінами, мінералами, ферментами і мікроелементами.

 • Картинка для публикации

  Види комбікормів для ВРХ

  При вирощуванні великої рогатої худоби важлива її м'ясна і молочна продуктивність. Підвищити її допомагає правильне і збалансоване харчування. Але раціон не може бути однаковим протягом усього життя тварини.

 • Картинка для публикации

  Що таке комбікорм і як його виробляють?

  При розведенні худоби та птахів особлива увага завжди приділяється раціону харчування. Фермерам вдається домогтися високої продуктивності лише тоді, коли особини отримують поживні і корисні речовини у повному обсязі.

 • Картинка для публикации

  Раціон для дійних корів: види кормів і сезонні особливості годування

  Для збільшення молочної продуктивності корів, отримання жирного і смачного молока тваринам слід скласти поживний і збалансований раціон.

 • Картинка для публикации

  Комбікорм для бройлерів своїми руками: робити самому чи краще купити?

  Комбікорм – це той продукт, який допомагає виростити здорових бройлерів за короткі терміни і при цьому отримати оптимальне співвідношення м'яса і жиру.

 • Картинка для публикации

  Розведення коропа: де утримувати і чим годувати

  М'ясо коропа відрізняється гарними смаковими якостями, ніжністю та невеликою кількістю дрібних кісток. Тому короп є одним з найпопулярніших видів прісноводної риби, яка вирощується у штучних умовах (приблизно 70% від загальної кількості).

 • Картинка для публикации

  Годівниці для свиней: види і особливості виготовлення

  Розведення свиней, як і будь-яка інша фермерська справа, вимагає максимально простої і вигідної організації процесу. Однією з його складових є підбір кормів і складання раціону. Витрати на їжу для тварин впливають на собівартість продукту і як наслідок – на рентабельність бізнесу.

 • Картинка для публикации

  Умови утримання бичків на відгодівлі

  Відгодівля бичків на м'ясо може стати прибутковою справою, якщо забезпечити тваринам належні умови утримання і повноцінний раціон харчування. Для успішного вирощування потрібні здорові телята, різноманітний корм і правильно облаштоване приміщення.