Інфо-центр

Особливості годування, розведення і утримання с/г тварин | Фідлайф

 • Картинка для публикации

  Вирощування індиків: поради і практичні рекомендації

  З'явилася ідея самостійно вирощувати індиків? З огляду на, що вони швидше за всіх інших домашніх птахів набирають вагу, а м'ясо індика за своєю цінністю поступається лише перепелиному, такий вид діяльності можна назвати економічно вигідним.

 • Картинка для публикации

  Стимулятори росту для свиней

  Суперечки щодо того, наскільки шкідливо використовувати стимулятори росту, зокрема для свиней, існували з моменту появи цього різновиду препаратів у продажу.

 • Картинка для публикации

  Годування качок у домашніх умовах

  Качки як домашні птахи характеризуються невибагливістю до умов утримання та годування. Але якщо ви збираєтеся зайнятися вирощуванням качок у своєму приватному господарстві і хочете отримувати високу м'ясну продуктивність і несучість, вам краще заздалегідь ознайомитися з рекомендованими компонентами у раціоні і деякими особливостями харчування качок. Про це і поговоримо у статті.

 • Картинка для публикации

  Годування перепелів: 22 поради від фахівців

  Утримання і розведення перепелів у фермерських господарствах є прибутковою справою. Але за умови, що для птахів створені належні умови, а їх годування здійснюється відповідно до встановлених правил і професійних рекомендацій.

 • Картинка для публикации

  Догляд за перепелами

  Перепели є гарною альтернативою курям. Не випадково розведення перших користується великою популярністю у сучасному тваринництві.

 • Картинка для публикации

  Ефективна кормова добавка для свиней

  Чим годувати свиней, щоб вони швидко росли і набирали вагу? Про це думають і ті свинарі, які вирощують тварин на м'ясо або сало у домашніх умовах, і ті, які займаються вирощуванням свиней у виробничих масштабах.

 • Картинка для публикации

  Годування поросят без свиноматки: особливості та рекомендації

  Неможливість годування поросят свиноматкою може виникнути з різних причин. Як же бути в такому випадку? Як правильно вигодовувати поросят альтернативним видами корму?

 • Картинка для публикации

  Чим годувати каченят з перших днів: нюанси і норми годування пташенят

  Розведення качиного молодняка у приватних подвір'ях або фермерських господарствах України є поширеним явищем. Якщо до утримання качиного молодняка особливих вимог немає, то годувати каченят потрібно, дотримуючись низки правил.