Інфо-центр

Особливості годування, розведення і утримання с/г тварин | Фідлайф

 • Картинка для публикации

  Скільки коштує корм для курчат бройлерів: огляд цін в Україні

  Правильний раціон на початковому етапі життя бройлерів має важливе значення для нормального розвитку їхнього організму і набору живої маси. Тому кожен птахівник, зацікавлений в отриманні якісного продукту, прагне до того, щоб забезпечити повноцінне харчування для вирощуваних особин.

 • Картинка для публикации

  Утримання в'єтнамських поросят

  Незважаючи на те, що порода в'єтнамських вислобрюхих свиней була виведена не так давно, вона вже встигла стати популярною серед українських свинарів. На тому, як правильно утримувати в'єтнамських поросят у домашніх умовах, ми і зупинимося докладно у цій статті.

 • Картинка для публикации

  Інкубатор для перепелів: купуємо чи робимо своїми руками?

  Перепелиці в домашніх умовах втратили материнський інстинкт і не хочуть висиджувати яйця, тому виводити молодняк можна лише в інкубаторі. Обладнання повинне замінити самку і створити оптимальні умови для розвитку зародка і своєчасного народження пташеняти.

   

 • Картинка для публикации

  Від чого залежить несучість курей взимку?

  Взимку несучки дають менше яєць, оскільки вони мало рухаються і їдять, а також у них сповільнюється обмін речовин. Якщо при складанні раціону врахувати потреби птахів у вітамінах і мінералах, а також дотримуватися правил утримання, то кури будуть нестися круглий рік.

   

 • Картинка для публикации

  Як годувати перепелів?

  Якщо ви вирощуєте перепелів і хочете домогтися високої продуктивності, забезпечте птахам якісне харчування. Раціон складається з урахуванням віку пернатих, цілі їх змісту і сезону.
 • Картинка для публикации

  Утримання курчат бройлерів у домашніх умовах

  Вирощування бройлерів - вигідне заняття, оскільки курятина є найпоширенішим м'ясом в світі. Курчата цієї породи швидко ростуть, але при цьому, вони дуже ніжні і вимагають гарного догляду. Недотримання умов утримання буде відображатися на продуктивності птиці.
 • Картинка для публикации

  Чим годувати курей-несучок, щоб краще неслися?

  Не знаєте, чим годувати курей-несучок, щоб краще неслися? Що не можна давати курей-несучок? Раціон харчування несучок. Годування птахів взимку і влітку.

 • Картинка для публикации

  Чим годувати індичат з перших днів до 2 місяці для швидкого зростання?

  Індичата дуже вибагливі до умов утримання, тому вирощувати їх нелегко. Якщо ви вирішили розводити цих птахів, дотримуйтеся правил годування і вибирайте потрібні для росту корми. Отримуючи повноцінне харчування, индюшата будуть рости міцними і не загинуть.