Інфо-центр

Особливості годування, розведення і утримання с/г тварин | Фідлайф

 • Картинка для публикации

  Годування молодняка ВРХ: особливості та рекомендації

  Під час розведення ВРХ дуже відповідальним є утримання телят. Щоб виростити міцних тварин для племінного виробництва і з метою отримання якісної яловичини або телятини, особливу увагу необхідно приділити саме годуванню молодняка.

 • Картинка для публикации

  Китайські свині: вирощування і годування

  Китайські свині – досить незвичайний вид, з якого можна отримати дуже смачне сало. Тварини відрізняються не тільки цікавим зовнішнім виглядом, але і своєю плідністю.

 • Картинка для публикации

  Розведення свиней на м'ясо: особливості годування та утримання

  Свинина – вид м'яса, який споживається найбільше, тому розводити свиней дуже вигідно. Якщо ви хочете отримати соковитий і ніжний продукт, тварин необхідно добре годувати і правильно за ними доглядати.

 • Картинка для публикации

  Як виростити бройлерних курей?

  Вирощування бройлерних курей – прибуткова, але клопітка справа. Оскільки курчата дуже тендітні, їм потрібен особливий догляд з першого дня.

 • Картинка для публикации

  Кури не несуться: чому і що робити?

  Якщо кури перестали нестися, потрібно знайти причину і виправити ситуацію. Часом, це не так просто зробити, адже на несучість впливає безліч факторів

 • Картинка для публикации

  Вирощування індиків: поради і практичні рекомендації

  З'явилася ідея самостійно вирощувати індиків? З огляду на, що вони швидше за всіх інших домашніх птахів набирають вагу, а м'ясо індика за своєю цінністю поступається лише перепелиному, такий вид діяльності можна назвати економічно вигідним.

 • Картинка для публикации

  Стимулятори росту для свиней

  Суперечки щодо того, наскільки шкідливо використовувати стимулятори росту, зокрема для свиней, існували з моменту появи цього різновиду препаратів у продажу.

 • Картинка для публикации

  Годування качок у домашніх умовах

  Качки як домашні птахи характеризуються невибагливістю до умов утримання та годування. Але якщо ви збираєтеся зайнятися вирощуванням качок у своєму приватному господарстві і хочете отримувати високу м'ясну продуктивність і несучість, вам краще заздалегідь ознайомитися з рекомендованими компонентами у раціоні і деякими особливостями харчування качок. Про це і поговоримо у статті.