Інфо-центр

Особливості годування, розведення і утримання с/г тварин | Фідлайф

 • Картинка для публикации

  Годування перепелів: 22 поради від фахівців

  Утримання і розведення перепелів у фермерських господарствах є прибутковою справою. Але за умови, що для птахів створені належні умови, а їх годування здійснюється відповідно до встановлених правил і професійних рекомендацій.

 • Картинка для публикации

  Догляд за перепелами

  Перепели є гарною альтернативою курям. Не випадково розведення перших користується великою популярністю у сучасному тваринництві.

 • Картинка для публикации

  Ефективна кормова добавка для свиней

  Чим годувати свиней, щоб вони швидко росли і набирали вагу? Про це думають і ті свинарі, які вирощують тварин на м'ясо або сало у домашніх умовах, і ті, які займаються вирощуванням свиней у виробничих масштабах.

 • Картинка для публикации

  Годування поросят без свиноматки: особливості та рекомендації

  Неможливість годування поросят свиноматкою може виникнути з різних причин. Як же бути в такому випадку? Як правильно вигодовувати поросят альтернативним видами корму?

 • Картинка для публикации

  Чим годувати каченят з перших днів: нюанси і норми годування пташенят

  Розведення качиного молодняка у приватних подвір'ях або фермерських господарствах України є поширеним явищем. Якщо до утримання качиного молодняка особливих вимог немає, то годувати каченят потрібно, дотримуючись низки правил. 

 • Картинка для публикации

  Скільки коштує корм для курчат бройлерів: огляд цін в Україні

  Правильний раціон на початковому етапі життя бройлерів має важливе значення для нормального розвитку їхнього організму і набору живої маси. Тому кожен птахівник, зацікавлений в отриманні якісного продукту, прагне до того, щоб забезпечити повноцінне харчування для вирощуваних особин.

 • Картинка для публикации

  Утримання в'єтнамських поросят

  Незважаючи на те, що порода в'єтнамських вислобрюхих свиней була виведена не так давно, вона вже встигла стати популярною серед українських свинарів. На тому, як правильно утримувати в'єтнамських поросят у домашніх умовах, ми і зупинимося докладно у цій статті.

 • Картинка для публикации

  Інкубатор для перепелів: купуємо чи робимо своїми руками?

  Перепелиці в домашніх умовах втратили материнський інстинкт і не хочуть висиджувати яйця, тому виводити молодняк можна лише в інкубаторі. Обладнання повинне замінити самку і створити оптимальні умови для розвитку зародка і своєчасного народження пташеняти.