Інфо-центр

Особливості годування, розведення і утримання с/г тварин | Фідлайф

 • Картинка для публикации

  Від чого залежить несучість курей взимку?

  Взимку несучки дають менше яєць, оскільки вони мало рухаються і їдять, а також у них сповільнюється обмін речовин. Якщо при складанні раціону врахувати потреби птахів у вітамінах і мінералах, а також дотримуватися правил утримання, то кури будуть нестися круглий рік.

   

 • Картинка для публикации

  Як годувати перепелів?

  Якщо ви вирощуєте перепелів і хочете домогтися високої продуктивності, забезпечте птахам якісне харчування. Раціон складається з урахуванням віку пернатих, цілі їх змісту і сезону.
 • Картинка для публикации

  Утримання курчат бройлерів у домашніх умовах

  Вирощування бройлерів - вигідне заняття, оскільки курятина є найпоширенішим м'ясом в світі. Курчата цієї породи швидко ростуть, але при цьому, вони дуже ніжні і вимагають гарного догляду. Недотримання умов утримання буде відображатися на продуктивності птиці.
 • Картинка для публикации

  Чим годувати курей-несучок, щоб краще неслися?

  Не знаєте, чим годувати курей-несучок, щоб краще неслися? Що не можна давати курей-несучок? Раціон харчування несучок. Годування птахів взимку і влітку.

 • Картинка для публикации

  Чим годувати індичат з перших днів до 2 місяці для швидкого зростання?

  Індичата дуже вибагливі до умов утримання, тому вирощувати їх нелегко. Якщо ви вирішили розводити цих птахів, дотримуйтеся правил годування і вибирайте потрібні для росту корми. Отримуючи повноцінне харчування, индюшата будуть рости міцними і не загинуть.

   

 • Картинка для публикации

  Вітаміни для домашніх птахів: 10 основних питань

  Розводите птахів і хочете виростити здорове і міцне потомство? Подбайте про те, щоб ваші вихованці перебували в хороших умовах, правильно харчувалися і отримували весь комплекс вітамінів.

   

 • Картинка для публикации

  Розведення коней як бізнес

  Розведення коней - цікава і прибуткова справа. За умови правильного догляду за цими шляхетними і сильними тваринами навіть невелика ферма буде давати гарний дохід.

 • Картинка для публикации

  Правила утримання коней

  Якщо ви вирішили розводити коней, варто подбати і про комплексний догляд за ними. Від умов, у яких будуть перебувати тварини, залежать їх здоров'я і зовнішній вигляд, а отже - і ефективність вашого бізнесу. Дотримуючись основних правил утримання коней, можна виростити здорове поголів'я і отримати гарний дохід.