Великі кролі (порода)

Голосів:

Великі кролі (порода)
X
img

Поставте запитання фахівцю

Великі кролі (порода)

На сьогоднішній день налічується не менше 60 порід кролів. Поміж них є як зовсім мініатюрні, так і досить великі, серед яких переважають кроси - виведені шляхом схрещування звичайних порід гібриди. За рахунок своєї витривалості і здатності до швидкого набору ваги великі крілики як об'єкт вирощування на м'ясо досить популярні у кролівників. Огляду великих порід кролів і присвячена ця стаття.

В наявностi
ПК 92-1. Гроувер с травяной мукой, для кроликов 5-14 недель

ПК 92-1. Гроувер с травяной мукой, для кроликов 5-14 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

 

Породи кролів з великими габаритами

До найпоширеніших порід гігантських кролів належать такі:

 

Бельгійський велетень (Фландр)

Кролі цієї м'ясо-вовнової породи, виведеної в Бельгії, важать від 7 до 10 кг і мають витягнутий тулуб довжиною від 70 до 90 см. У них велика голова з довгими вухами (до 19 см), короткі передні лапки і довгі задні, піднятий вгору довгий хвіст. Хутро у Фландра густе і щільне, з довжиною волосків 3-4 см, може мати різне забарвлення (біле, чорне, сіре, кавове, блакитне та ін.).

Через широкий хребет дорослі особини Бельгійського велетня відрізняються неповороткістю. Кролиці цієї породи приносять у посліді у середньому 7-9 кроленят. Тільки є одне «але»: для спаровування придатний вік 5-6 місяців.

М'ясо Бельгійського велетня м'яке і ніжне. При цьому Фландр - спокійна і доброзичлива порода кролів, яких можна тримати як домашніх вихованців, розміщуючи їх у просторих клітках.

 

Різен

Ця м'ясо-вовнова порода виведена на основі Фландра. У дорослому віці середня вага кріликів породи Різен становить 6-10 кг. Особини мають міцну статуру з добре розвиненою мускулатурою, масивні і міцні ноги, м'ясисті вуха довжиною до 20 см.

 

Тваринки одягнені у густе і щільне хутро, забарвлене у чорний, блакитний, темно-сірий та інші кольори, з довжиною ворсу до 4 см. М'ясо цих кролів дуже соковите. Завдяки лагідному і нелякливому характеру кріликів породи Різен також можна заводити як домашніх тварин.

 

Сірий велетень

Це виведений в Україні гібрид безпородних кролів і кріликів породи Бельгійський велетень. Від останнього тварина успадкувала колір і великі розміри, а від інших - гарну пристосованість до різних умов утримання. Стандартна вага таких кріликів - до 7 кг, довжина тіла - до 66 см.

Великий кістяк Сірого велетня тримається на довгих і прямих лапах. Кінці довгих стоячих вух мають злегка закруглену форму. Щільне і густе хутро може бути сірого, чорного і темно-сірого кольору.

Кролиці породи Сірий велетень відрізняються плодючістю, приносячи за один послід 7-10 кроленят. А особини в цілому демонструють скоростиглість і невибагливість у догляді. За це кролівники і цінують Сірого велетня.

В наявностi
ПК 90-2. Для лактирующих кролематок

ПК 90-2. Для лактирующих кролематок

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Білий велетень

Порода виведена селекціонерами у результаті схрещування кролів-альбіносів Бельгійського велетня з шиншилами і кролями породи Сірий велетень. Саме тому для отриманого різновиду гігантів характерне чисто біле забарвлення хутра, яке високо цінується через свою щільність, густоту і шовковистість. На білосніжному тлі помітно виділяються червоні очі кріликів породи Білий велетень.

Вага дорослих особин 4-7 кг, довжина тулуба - 60 см. Кролиці характеризуються високою плодючістю: в одному посліді може перебувати від 8 до 10 великих кроленят. М'ясо Білого велетня дуже соковите на смак.

 

Гігантський метелик (плямистий велетень)

Це представник хутряної породи кролів, вага яких у дорослому віці досягає 5-6 кг. Плямистих велетнів відрізняє гарне забарвлення шерсті - на білому тлі розташовані симетричні темні плями, які нагадують крила метелика у розкритому стані.

Кролиці цієї породи досить плідні: у середньому приплід містить 8 кроленят. За характером особини запальні і забіякуваті. А через низькі смакові якості м'яса породу Гігантський метелик розводять виключно заради хутра.

 

Гігантська шиншила

Дорослі особини цих кріликів важать 5-6 кг. Тіло породи не витягнуте у довжину, а гармонійно розвинене, хутро має характерне шиншилове забарвлення.

 

 

До позитивних сторін Гігантської шиншили належать невибагливість у їжі, швидкий набір ваги і гарна пристосованість до нових кліматичних умов. Також високо цінуються шкірки і м'ясо породи Гігантська шиншила.

 

Гігантська ангора

Порода виведена методом схрещування німецького ангорського кроля з великими комерційними породами. Повністю білі пухнасті крілики важать 4-6 кг і покриті густим хутром. Волокна вовни Гігантської ангори у 7 разів тепліші волокон овечої вовни, тому хутро цих тваринок успішно використовується для виробництва високоякісного теплого одягу.

Гігантські ангорські крілики виявляють добрий і миролюбний характер, тому це відмінний варіант для домашнього розведення.

 

Континентальний гігант


Вага цієї породи кролів з потужним кістяком досягає 16 кг, а довжина тулуба - не менше 65 см. Великі вуха у Континентального гіганта виростають до 20 см. Порода має густе і шовковисте на дотик хутро, яке може мати 7 забарвлень, з довжиною ворсинок до 4 см.

 

Континентальні гіганти живуть у середньому 4-5 років. Гризуни характеризуються ласкавим характером, тому є альтернативою домашнім кішкам і собакам.

Врахуйте, що великі кролі потребують більшої кількості корму. Тому якщо ви займаєтесь або тільки збираєтесь зайнятися розведенням великопородних пухнастих звірят, здійсніть оптове замовлення комбікормів для кролів ТМ «Feed&Life» через наш інтернет-магазин.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі