Чим годувати бройлера для росту

Голосів:

Чим годувати бройлера для росту
X
img

Поставте запитання фахівцю

Чим годувати бройлера для росту

Головна відмінність бройлерів від звичайних тварин і птахів полягає в інтенсивних темпах росту за короткі проміжки часу. Щоб зростання не сповільнилося через брак необхідних поживних речовин, отримуваних з їжею, поголів'я, що вирощується «на м'ясо», треба правильно годувати.

Види кормів, які сприяють зростанню бройлерів

Бройлерів прийнято відгодовувати згідно з класичною схемою. Вона складається з 4-х фаз годування і адаптованих до них збалансованих раціонів у готовому вигляді: престарту, старту, гроувера, фінішу. У спрощеному вигляді зі схеми виключається престартова фаза.

Готові комбікорми застосовуються з урахуванням віку бройлерів:

  • Старт. Орієнтований на відгодівлю новонароджених особин бройлерних порід (курчат, поросят та ін.). Найбільшу частку у його складі становить білок.
  • Гровер. Завдяки його введенню в раціон бройлери, які підросли, інтенсивно нарощують м'язову масу.
  • Фініш. Призначений для годування дорослих бройлерів і містить в собі великий відсоток вітамінів і мінералів.

Усі спеціалізовані комбікорми розроблені відповідно до норм окремих кросів тварин і птахів. Інформація про крос, для якого призначений той чи інший корм, вказана у відповідному сертифікаті якості. Прекрасним варіантом для годування бройлерів є корми і добавки, що випускаються українським заводом «ФІДЛАЙФ». В асортименті ТМ «Feed&Life» можна підібрати продукцію, яка прискорить зростання вирощуваних вами бройлерів конкретного виду.

Яка їжа і в які періоди допомагає прискорити зростання бройлерів

Розберемо докладніше, який корм можна давати різним видам бройлерів і на яких етапах життя.

Кури

Система годування курчат така:

0-5 дней0-5 днів. Раціон пташенят складається з дрібно порубаних варених яєць і сиру, якими птахів годують 8 разів на добу. Потроху починають давати комбікорм (20-25 г), поступово збільшуючи дозу.

 

6-10 дней6-10 днів. У невеликій кількості до раціону курчат додають грубі корми: яєчну шкаралупу, подрібнені мушлі (2-3 г). Також корисні крейда і риб'ячий жир. Додатково раціон можна урізноманітнити тертою морквою (5-30 г). Для профілактики рахіту у птахів незамінним є вітамін D. А якщо вирішите віддати перевагу комбікорму - вибирайте стартовий набір.

 

11-20 дней11-20 днів. Раціон птиці поповнюється вареною картоплею, відвареною рибою, борошном, соняшниковою макухою. Частота годування скорочується до 6-ти разів на добу. З метою прискорення росту сухий корм рекомендується розбавляти молочними продуктами (наприклад, кислим молоком).

 

21 день и старше21 день і більше. Курчатам починають давати кукурудзяне борошно (150 г на добу), трохи пізніше переходять на кукурудзу. Завдяки їй м'ясо курячих тушок має приємний жовтуватий відтінок. У цей період курчат годують злаковою сумішшю з роздробленої пшениці (200 г) і ячменю (150 г). Харчування стає 4-разовим.

 

Старше 1-го месяцаСтарші 1-го місяця. Коли вага курчати досягає 500 г і більше, раціон молодняка ​​замінюють на дорослий. Він складається вже з цільного зерна, крейди, дріжджів, вітамінів, подрібнених мушель, трав'яного борошна. Також доповнюється фінішним комбікормом.

 

2 месяца2 місяці. Після досягнення цього віку змін у раціоні не відбувається. Кури-бройлери, які вирощуються на м'ясо, приблизно за 55 днів свого життя набирають максимально можливу вагу, і на цьому їх подальше зростання припиняється.

 

В наявностi
ПК 92-1. Гроувер с травяной мукой, для кроликов 5-14 недель

ПК 92-1. Гроувер с травяной мукой, для кроликов 5-14 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Кролі

Для прискорення росту кріликів в їх раціон протягом усього року мають входити: сіно і комбікорми.

Повнораціонні комбікорми з такими інгредієнтами у складі, як:

злаковые

 

злакові, бобові, кукурудза - 40-45%;

 

 

продукты с содержанием белка

 

продукти з вмістом білка (борошно, висівки, макуха, шрот) - 16-20%;

 

 

витамины и минералы

 

вітаміни і мінерали (крейда, премікси);

 

 

соль

 

сіль;

 

 

дрожжи

 

дріжджі.

 

 

У зимовий період для кріликів поряд із сіном можна давати гілки, хвою та інші сухі корми. Один із головних моментів у годуванні кролів - підбір дозованої і різноманітної їжі, а також постійна наявність у напувалці чистої води. При цьому годувати бройлерних кріликів потрібно досить часто - 5-6 разів на добу.

В наявностi
ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Свині

поросят приучают к подкормкеПочинаючи з 1-2 тижнів життя поросят привчають до підгодівлі. Мінеральна підгодівля - крейда, червона глина, деревне вугілля (5-10 мл). Швидкому зростанню і набору ваги сприяє знежирене молоко (100-150 г/700-1000 г на добу), перетерті овочі та фрукти. Годування на цій стадії 3-4-разове.

 

 

1,5 месяцаЗ 1,5 місяців можна давати моркву, подрібнену зелень (влітку), сіно (взимку).

  

2 месяцаПоросятам у 2-місячному віці додають до раціону концентровані корми, картоплю, буряк.

 

2-4 месяца2-4 місяці - період інтенсивного росту свиней. Тому до раціону молодняка ​​додається збалансований комбікорм з вмістом протеїну і клітковини. У складі комбікорму також мають бути висівки, макуха, кукурудза, пшениця і ячмінь, рибне борошно, сіль, крейда, премікси.

 

4 месяцаУ 4-місячному віці поросят годують вологими сумішами 2-3 рази на добу.

 

2-6 месяцевУ віці 2-6 місяців поросят доцільно годувати комбінованим силосом, приготованим на основі подрібнених овочів і зелені. Покращують апетит, допомагають швидше вирости і набрати потрібну вагу також звичайні пекарські дріжджі, які додають до концентрованого корму.

 

Тепер, коли ви ознайомилися з матеріалом статті, вам буде легше скласти правильний раціон харчування для бройлерів. А корми ТМ «Feed&Life» стануть вашими надійними помічниками у відгодівлі.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі