Добавки для свиней: Польща або Україна (порівняння)

Голосів:

Добавки для свиней: Польща або Україна (порівняння)
X
img

Поставте запитання фахівцю

Добавки для свиней: Польща або Україна (порівняння)

Конкуренція на українському ринку кормів для тварин досить велика: тут можна знайти і купити добавки для свиней виробництва різних країн. Асортимент представлений найменуваннями продукції як українських, так і зарубіжних виробників. Зокрема, популярністю серед покупців користуються польські комбікорми.

Чим схожі і чим відрізняються між собою кормові добавки польського і українського виробництва? Які товари все ж таки вигідніше купувати? Це ті запитання, які обов'язково виникають у кожного фермера або власника профільного підприємства, що спеціалізується на вирощуванні і розведенні свиней в Україні. Давайте разом знайдемо відповіді на них.

 

 

Кормові добавки для свиней польського виробництва

 

В Україні сертифіковані добавки для свиней виробництва Польщі можна придбати оптом чи вроздріб через офіційні представництва іноземних підприємств. Перевірені нашими споживачами продукти польських торгових марок встигли завоювати довіру певного сегменту місцевих покупців.

Серед різних найменувань польських кормів можна знайти як універсальні добавки для свиней, так і призначені для годування тварин певної ваги і призначення. Останні відрізняються більшою ефективністю, оскільки розроблені з урахуванням вікових особливостей організму і цільової спрямованості відгодівлі.

Якщо мова не йде про фальсифікат, то у своїй більшості завезені з Польщі корми демонструють високу якість і ефективність у використанні. Усе завдяки тому, що такі добавки виробляються за польськими технологіями з польських компонентів під ретельним контролем з боку відповідальних за процес фахівців.

 

При візуальному порівнянні кормових добавок між собою продукт високої якості можна визначити за наявністю таких ознак, як:


приємний запах;

однорідна, борошноподібна консистенція (на зразок сухого молока);

жовтуватий колір.

Перераховані особливості є однаковими для усіх кормів незалежно від місця їх виробництва. Однак щодо якісних польських добавок для свиней, як і будь-яких інших товарів, що імпортуються, є один істотний мінус: вища ціна порівняно з аналогічними показниками продукції з України. Це обумовлено додатковими витратами, пов'язаними з необхідністю транспортування продукції між країнами.

 

В наявностi
ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

У зв'язку зі сформованим характером цінової політики українські фермери і профільні підприємства шукають альтернативу дорогим польським добавкам для свиней серед препаратів місцевого виробництва. Адже витрати на придбання комбікормів для свиней складають основну частину видатків на вирощування тварин.

 

 

Корми та добавки для свиней українського виробництва

 

 

На сьогоднішній день добавки для свиней посідають друге місце у загальному обсязі кормової продукції, яка виробляється в Україні. Місцеві підприємства переймають досвід європейських країн і таким чином можуть запропонувати вітчизняному споживачеві продукти, які за своїми якісними характеристиками не поступаються закордонним.

 

Як наслідок, у українського споживача є можливість вибрати і купити необхідні корми у потрібній кількості серед вітчизняних аналогів, а головне без посередників. Це означає, що такий товар буде коштувати дешевше, а отже, стане привабливішим для купівлі як дрібними, так і великими покупцями.

 

За своїм впливом на організм свиней українські спеціалізовані добавки не відрізняються від польських. Результатом їх використання у програмах годування також є активізація роботи ферментної системи і травного тракту, поліпшення апетиту, засвоєння компонентів готової суміші у повному обсязі.


Споживачі, зацікавлені в екологічності, корисності і гарних смакових якостях вирощеного м'яса, можуть придбати українські добавки для свиней без штучних стимуляторів росту та антибіотиків у складі. Звісно, така продукція коштує дорожче кормів із вмістом неорганічних елементів, зате дозволяє отримати елітний м'ясний продукт.

 

В наявностi
ПК 57-11. Для лактирующих свиноматок

ПК 57-11. Для лактирующих свиноматок

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

З урахуванням вказаних вище переваг не дивно, що український споживач все частіше віддає перевагу купівлі кормів для свиней вітчизняного виробництва. До категорії таких добавок преміум-класу належить продукція заводу «Фідлайф» – провідного у своїй галузі підприємства, яке вже понад десять років випускає готову до вживання продукцію високої якості під ТМ «Feed&Life» і ТМ «НОРМА Plus».

 

Гранульовані повнораціонні добавки для свиней від заводу «Фідлайф»

 

Збалансовані натуральні добавки для свиней від заводу «Фідлайф» представлені двома торговими марками: «НОРМА plus», продукти якої призначені для використання у спрощених системах вирощування і відгодівлі, та «Feed&Life», корми якої орієнтовані на використання у програмах інтенсивного вирощування і відгодівлі. Перші можна придбати у герметичних мішках вагою по 25 кг, другі – у мішках вагою по 10 і 25 кг.

Усі наші добавки для свиней відповідають міжнародним стандартам якості, тому є повністю безпечними для здоров'я тварин. Постійні замовники за роки співпраці з компанією «Фідлайф» встигли переконатися у тому, що використання комбікормів згідно з інструкцією дозволяє підтримувати здоров'я тварин і сприяє зростанню продуктивності поголів'я, а також є економічно вигідним. Пропонуємо переконатися у цьому і вам, ставши нашим клієнтом.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі