Ефективна відгодівля свиней

Голосів:

Ефективна відгодівля свиней
X
img

Поставте запитання фахівцю

Ефективна відгодівля свиней

Як у будь-якій іншій галузі тваринництва, кінцевою метою розведення свиней є прибуток, який фермер отримує від реалізації м'ясної продукції. А одна із основних умов його отримання поряд з гарною спадковістю порід і належними умовами утримання - правильне годування тварин.

Саме для тих, кого цікавить питання ефективної відгодівлі свиней, підготовлений детальний перелік найкращої їжі.

Найкращі види корму для свиней

Сухие корма для свиней

Сухі корми. Джерелом вуглеводів, білків і клітковини для організму свиней є різні злаки (ячмінь, овес, горох, кукурудза). За якість м'яса і сала тварин відповідає ячмінь, майже на 90% засвоюваний ними. За змістом жирів і клітковини серед злакових лідирує овес, який у поєднанні з ячменем доцільно давати поросятам-сисунам, молодняку ​​і підсосним маткам. Свиней будь-якого віку можна годувати горохом у запареному стані, що є постачальником повноцінних білків. Високий процентний склад жирів і вуглеводів у кукурудзі потребує і її внесення до раціону, проте через низький вміст протеїну потрібно зменшувати кількість кукурудзи наприкінці періоду відгодівлі.

В наявностi
ПК 55-11. Гроувер для свиней, 50-80 кг

ПК 55-11. Гроувер для свиней, 50-80 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Сочные корма для свиней

Соковиті корми. До них належать картопля, морква, буряк кормових і цукрових сортів. Залежно від виду відгодівлі картопля у провареному стані має складати від 20% до 40% усього раціону свині. Морква з вмістом каротину і вітаміну С сприяє підвищенню імунітету різновікових особин і поліпшенню смакових якостей м'яса. Кормовий і цукровий буряк у подрібненому сирому вигляді забезпечує надходження до організму тварин необхідних корисних речовин.

Зеленые корма для свиней

Зелені корми. Зелень у вигляді конюшини, бадилля буряка і гороху рекомендується давати свиням як у свіжому, так і у висушеному стані (в сіні також зберігаються протеїн і вітамінно-мінеральні речовини). Перевагою зелених кормів є те, що вартість їх придбання у порівнянні з іншими видами їжі мінімальна.

Корма животного происхождения для свиней

Корми тваринного походження. По-перше, до цієї категорії входять подрібнені і проварені відходи з риби і м'яса. Будучи всеїдними тваринами, свині також вживають їх у їжу, таким чином до їх організму надходять необхідні білки, вітаміни і мінеральні речовини. По-друге, це молочні продукти, серед яких свиням дають молоко, сироватку, маслянку.

В наявностi
ПК 50-1. Престарт для поросят, 2-10 кг

ПК 50-1. Престарт для поросят, 2-10 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

А от перше місце за рівнем ефективності серед їжі для свиней посідає комбінований силос, для приготування якого за різними рецептами потрібні коренеплоди у сирому вигляді (крім картоплі):

Рецепт корма для свиней

рецепт корма для свиней 2 вариант

3 вариант рецепта корма для свиней

4 вариант рецепта корма для свиней

Для отримання якісної м'ясної продукції, приросту ваги і поліпшення смакових якостей м'яса в корм поросятам, починаючи з другого тижня життя, починають додавати спеціальні вітамінно-мінеральні добавки - премікси. Їх регулярне застосування дозволяє за 2 місяці збільшити вагу свині у 4 рази. А ще результатом їх використання стає скорочення термінів відгодівлі, що призводить до зниження собівартості м'ясної продукції.

З урахуванням віку для свиней варто підібрати кормові добавки з різним вмістом мікроелементів (магнію, фосфору, заліза, марганцю, натрію і т.д.), вітамінів (А, Е, В6, В12, D3) і антиоксидантів.

Замовити високоякісні кормові добавки для свиней ви можете в компанії «Feed&Life», що спеціалізується на виробництві повнораціонних комбікормів і преміксів для різних груп тварин.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі