Компанією «ФІДЛАЙФ» спільно з Компанією «Кімонікс» та Агентством США з міжнародного розвитку розпочато спільний проект зі створення Центру з комплексної підтримки розвитку тваринництва в особистих селянських та сімейних фермерських господарствах - «Farming Development Center».

Вказана робота відбувається в рамках Програма USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

Термін реалізації: квітень 2021 року - квітень 2022 року.

Мета «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (далі – «Проект АГРО») - прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

 

Метою проекту є:

 • створення умов для покращення доступу особистих селянських та сімейних фермерських господарств до сучасних консультаційних зоотехнологічних послуг, послуг з забезпечення кормами та передпродажної підготовки і збуту виробленої продукції тваринного походження;

   

 • забезпечення умов дотримання стандартів простежуваності та якості продукції тощо;

   

 • збільшення обсягів виробництва та продажу продукції за міжнародними стандартами якості та безпечності;

   

 • впровадження міжнародних практик біобезпеки та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

   

Компанія «ФІДЛАЙФ» організовує діяльність Центру таким чином, щоб служити ефективною моделлю співпраці між виробниками кормів, ветеринарними компаніями та фермерами, що підвищить ефективність підприємницької діяльності фермерських господарств.

 

Ще до початку спільної роботи, для зміцнення партнерства між ТОВ «ТД «ФІДЛАЙФ» та проектом АГРО було підписано Меморандум, що визначає взаємодію протягом 3 років.

 

За кошти субгранту компанією «ФІДЛАЙФ» буде придбано лабораторне та виробниче обладнання, яке буде використовуватись в роботі Центру з комплексної підтримки розвитку тваринництва в особистих селянських та сімейних фермерських господарствах (далі – «Центр») для досягнення спільної мети Проекту.

 

Прямими бенефіціарами проекту будуть щонайменше 2000 особистих сімейних та сімейних фермерських господарств, що займаються утриманням свійських тварин та птиці (окрім курей), які у свою чергу будуть користуватися послугами Центру.

 

Непрямими бенефіціарами будуть кінцеві споживачі продукції - збільшення кількості виробленої продукції, покращення її якості, розширення географії присутності продукції та її доступності переробним підприємствам.

 

На даний час компанією «ФІДЛАЙФ» вже розроблено та погоджено з проектом АГРО концепцію та бізнес-модель діяльності «Центру».

Також компанією «ФІДЛАЙФ» вже впроваджено наступні 5 нових послуг:

 1. Консультування з питань зоогігієни та технології утримання;
 2. Консультування з питань годівлі;
 3. Консультування з питань репродукції та акушерсько-гінекологічні роботи;
 4. Дослідження - "Якість комбікормів і БМВД";
 5. Дослідження - "Якість зернових, олійних".

 

Реалізація проекту створить передумови для покращення та спрощення доступу сімейних фермерських та особистих селянських господарств до інформаційно-консультаційної та технологічної підтримки їх господарської діяльності з вирощування свійських тварин та птиці (окрім курей) з питань забезпечення якісними кормами, підвищення продуктивності, впровадження міжнародних практик біобезпеки та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Проект допоможе об’єднати місцевих виробників продукції тваринництва та інших учасників (зокрема: постачальників кормів, ветеринарних послуг, трейдерів та інш.) для зміцнення їх співпраці, орієнтованої на виробництво, продаж якісної та безпечної продукції під єдиним регіональним брендом.

 

В цілому, вплив проекту буде поширений щонайменше на 2000 особистих селянських та сімейних фермерських господарств 8-ми областей, а саме: Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Харківської, Полтавської та Черкаської. Крім того, шляхом поширення виготовлених в рамках субгрантового проекту понад 50 освітньо-консультаційних відеороликів зоотехнічного та ветеринарного напряму, буде наданий доступ до інформаційно-навчальної підтримки всім зацікавленим виробникам на території всієї України. Наш контактний номер: (068) 699 99 56 Наш email: fdc@feedlife.com.ua

USAID