Де купити бройлерних індичат?

Голосів:

Де купити бройлерних індичат?
X
img

Поставте запитання фахівцю

Де купити бройлерних індичат?

Розведення бройлерних індиків вважається прибутковою справою, оскільки з однієї тушки можна отримати великий вихід м'яса, а сам продукт є смачним і дієтичним. Індичатина – найкраще м’ясо птаха, тому що містить велику кількість амінокислот, підвищує гемоглобін і легко засвоюється. Продукт можна вживати і дітям, і дорослим.

Якщо ви вирішили вирощувати бройлерних індичат, але не хочете облаштовувати інкубатор і самостійно виводити потомство, купіть пташенят на спеціалізованих фермах або у приватних птахівників.

Перед купівлею індичат вивчіть інформацію про продавця і поцікавтеся, у яких умовах утримуються батьківські пари. Важливо, щоб птахівник мав гарну репутацію на ринку, займався виведенням потомства не перший рік і знаходився не дуже далеко від місця, у якому ви будете вирощувати індиків.

 

В наявностi
ПК 12-2. Старт 2 для индюков, 6-9 недель

ПК 12-2. Старт 2 для индюков, 6-9 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Де можна купити бройлерних індичат?

Базар. Якщо ви плануєте утримувати невелику кількість індичат у домашніх умовах, можете придбати пташенят на базарі. Тільки вибирайте їх ретельно.

Купуючи птахів на ринку, ви ризикуєте потрапити на недобросовісних продавців і у підсумку отримати млявих або хворих індичат. Тому уважно огляньте пташенят, перевірте, чи міцно вони стоять на лапках і як реагують на звук.

Гарні індичата – ті, які стійко стоять на ногах, мають загоєну пуповину, чистий, блискучий і сухий пух. Рекомендується купувати двотижневих особин.

Торговельні онлайн-майданчики і спеціалізовані форуми. Тут зібрані пропозиції різних продавців з усієї України – як приватних птахівників, так і птахофабрик. Ви зможете вивчити інформацію про постачальника, порівняти ціни і вибрати оптимальний варіант.

У приватних оголошеннях пропонують забрати пташенят самостійно або ж оформити доставку у регіони. Якщо ви купуєте породи, завезені з Франції, Німеччини або іншої європейської країни, поцікавтеся, чи є всі необхідні документи.

Недоліком замовлення індичат на інтернет-майданчиках є те, що ви не зможете їх вибрати поштучно, тобто продавець відправить вам тих птахів, яких захоче.

Сайти посередників. Такі компанії закуповують пташенят у виробника і перепродують вам. Найчастіше так працюють постачальники домашньої птиці з країн ЄС і США. Вони пропонують бройлерних індичат затребуваних порід (Біг-6, Бют-8, Хайбрід, Хідон, Канадська чорна та ін.), завезених із Франції, Німеччини, Польщі і т.д.

На сайтах посередників можна також купити пташенят, вирощених на українських птахофабриках.

Інкубаторні станції і птахоферми. Це найкращий і надійний варіант. Купуючи пташенят на птахофабриці, ви отримуєте більше шансів на те, що вони виживуть, швидко адаптуються до нових умов утримання і будуть правильно розвиватися.

 

На інкубаторних станціях дотримуються правил догляду і годування, проводять контроль на всіх етапах виведення потомства, а також роблять індичатам необхідні щеплення. Тому птахи відрізняються сильним імунітетом і стійкістю до хвороб.

Купівля молодняка ​​на птахофабриці дозволить виростити здорове поголів'я і отримати гарний результат.

 

В наявностi
ПК 14-1. Финиш для индюков, 18-22 недели

ПК 14-1. Финиш для индюков, 18-22 недели

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Вибираючи, де купити бройлерних індичат, зверніть увагу на репутацію продавця, пошукайте відгуки та ретельно огляньте пташенят. Найкраще купувати молодняк на фермі або інкубаторній станції, яка знаходиться недалеко від майбутнього місця утримання особин. Тоді на транспортування не піде багато часу, індичата не отримають стрес і легше пристосуються до нового місця проживання.

Бройлерні індичата – дуже тендітні і вимагають особливого догляду. Щоб домогтися високої продуктивності, пташенят треба добре годувати і додати до раціону корисні біодобавки.

Купити комбікорми і БМВД високої якості, виготовлені з натуральної і безпечної сировини, можна в компанії «Feed&Life». Залиште заявку на сайті або зателефонуйте – і отримайте безкоштовну консультацію вже сьогодні!

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі