Канадське утримання свиней, канадська технологія утримання свиней в ангарах

Голосів:

Канадське утримання свиней, канадська технологія утримання свиней в ангарах
X
img

Поставте запитання фахівцю

Канадське утримання свиней, канадська технологія утримання свиней в ангарах

Тих, хто займається вирощуванням свиней у фермерських господарствах на території України і при цьому всіляко прагне до зниження витрат на опалення приміщення взимку, напевно зацікавить так звана канадська технологія утримання цих домашніх тварин. Суть полягає у тому, що на підлогу приміщення товстим шаром вкладається підстилка, виготовлена і​​з соломи і тирси. Під впливом внутрішніх термічних процесів підстилка нагрівається до високих температур, за рахунок чого у приміщенні навіть у сильні холоди підтримується тепло.

Особливості утримання свиней за канадською технологією

 

В наявностi
ПК 53-11. Для ремонтного молодняка свиней

ПК 53-11. Для ремонтного молодняка свиней

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

При канадському способі вирощування свиней утримують у неопалюваних просторих ангарах з настеленною на підлозі соломою, у товстий шар якої тваринам подобається зариватися. Технологія невипадково має ще одну назву - «утримання на незмінній соломі», тому що старий шар підстилки просто посипається зверху чистим шаром. А за рахунок бактерій, які продовжують розвиватися у соломі, її температура здатна підвищуватися до 50-60 °С.

Перш ніж укладати новий шар соломи, бетонну підлогу в ангарі обробляють антибактеріальним засобом.

Специфіка технології полягає у тому, що внаслідок життєдіяльності бактерій з часом у приміщенні з'являється неприємний запах. З метою його усунення два чи три рази на рік нижній шар підстилки змінюють. Найсприятливіші для цієї процедури періоди - весна та осінь.

В наявностi
КС 15 арт. 55200. Финиш для свиней, от 50 до 75 кг

КС 15 арт. 55200. Финиш для свиней, от 50 до 75 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Переваги канадської технології утримання свиней в ангарах:

не требует много затрат
Не потребує великих витрат на зведення ангару. Ніяких дорогих споруд з металу і бетонних огорож - достатньо приготувати суміш з тирси і соломи і насипати її на бетонну або дерев'яну підлогу.

быстро обустраивается
Приміщення швидко облаштовується. За кілька годин можна з мінімумом зусиль підготувати до прийому свиней невеликий хлів, застеливши підлогу в ньому підстилкою.

не надо утеплять ангар
Немає потреби додатково утеплювати ангар. Всередині приміщення зберігається температура повітря 15-20 °С, навіть якщо на вулиці вона опускається до -25 °С.

иммунитет
Зміцнюється імунітет свиней. Завдяки активному способу життя, який свині ведуть, вільно пересуваючись на території ангару без перегородок, тварини рідше хворіють на ГРЗ.

 

Зазначені переваги утримання свиней за канадською технологією вказують на те, що її можна з успіхом застосовувати у місцевих кліматичних умовах на великих за розміром свинофермах. Для фермерів раціонально також буде придбати повнораціонні або престартерні комбікорми ТМ «Feed&Life».

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі