Великі породи свиней

Голосів:

Великі породи свиней
X
img

Поставте запитання фахівцю

Великі породи свиней

На практиці доведено, що з продуктивністю свині не зрівняється жоден інший вид домашніх тварин. Це єдині особини, які всього за півроку досягають у вазі майже 100 кг кожна. До того ж, тільки свині є одночасно джерелом і м'яса, і сала.

Поговоримо про те, які великі породи поширені у нашій місцевості і які їхні головні особливості.

Топ-5 великих порід свиней, які вирощуються у нашій країні

дюрок

1. Дюрок. Родом з Америки, ця м'ясна порода невибаглива у відгодівлі, але при цьому характеризується підвищеними вимогами до білкового харчування.

Ці великі за розміром скоростиглі свині мають масивні окости. Масть породи представлена ​​у червонуватих відтінках. При схрещуванні дюрок з іншими породами виходить помісний молодняк.

Жива вага кнура дюрок - 370 кг, свиноматки - 320 кг. Плодючість самок не найвища (максимум 9-10 поросят у посліді). Проте вигодовуваність приплоду гарна завдяки великій кількості молока у свиноматок. Результат відгодівлі - 86% забійного виходу.

 

ландрас

2. Ландрас. Завезена до нас з Данії, ця беконна порода дуже вимоглива до умов утримання і якості харчування. Отримане у результаті смачне м'ясо містить невелику кількість сала і шпигу.

Ландраси мають подовжений тулуб, м'яку спину, добре виконані окости і слабкі кінцівки. Голова середнього розміру також злегка подовжена, довгі вуха звисають вперед. Тонку шкіру покриває ніжна щетина білого забарвлення.

Максимальна жива вага самців породи ландрас - 330 кг, самок - 250 кг. Щоб отримати гарне з точки зору відгодівельних якостей потомство, кнурів породи ландрас успішно спаровують зі свиноматками. Свиноматки демонструють високу плодючість, приносячи у посліді 11-12 поросят, і молочність до 80 кг. Забійний вихід на рівні 75%.

 

крупная белая свинья

3. Велика біла свиня. Ця порода користується великою популярністю за рахунок своєї здатності приносити і м'ясо, і бекон, і сало, що стало наслідком племінної роботи.

У великих білих свиней широкі спина і крижі, об'ємний щільний живіт, м'ясисті округлі окости, м'язисті ноги. Голова за розміром невелика з широким чолом і пружними вухами. Ніжну шкіру без складок рівномірно покриває світла щетина.

Максимальна вага кнурів великої білої породи - 370 кг, самок - 270 кг. Свиноматки приносять у посліді від 11 до 14 поросят, молочність становить 70-90 кг. У результаті правильної відгодівлі м'ясо виходить високої якості - ніжне і соковите, забійний вихід продукту - на рівні 82%.

 

 

В наявностi
КСУ 12,5 арт. 264102. Для свиней, универсального назначения

КСУ 12,5 арт. 264102. Для свиней, универсального назначения

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

миргородская

4. Миргородська свиня. Порода свиней сального напрямку, які невибагливі до їжі і швидко відгодовуються на об'ємистих кормах (наприклад, картоплі).

Тварини наділені міцною конституцією, добре розвиненими окостами, ногами середньої висоти і середньою за розміром головою з невеликими вухами, що стирчать вперед і вгору або звисають. Еластична щільна шкіра рівномірно покрита густою щетиною чорно-строкатих відтінків, іноді з рудими вкрапленнями.

Жива маса миргородських самців - максимум 270 кг, самок - у межах 230 кг. За один опорос матка миргородської свині приносить 10-11 поросят, молочність знаходиться у межах 65-75 кг. На виході забійна вага становить не менше 85%.

В наявностi
ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

крупная черная свинья

5. Велика чорна свиня. Життєздатна порода має міцну форму тіла і правильні пропорції: подовжений тулуб, широкий поперек, овальні за формою стегенця, міцні рельєфні кінцівки. З невеликої голови на очі звисають довгі вуха. Шкіра на тілі, як правило, збирається в складки.

Вага дорослих самців досягає 400 кг, самок - приблизно 300 кг. Процентний вміст м'яса і сала 52% і 41% відповідно. Приплід поросят - до 12 штук за опорос. Молочність досягає 60 кг і більше.

Для годування великої чорної породи найкраще підходять харчові відходи, картопля, зернові, овочі та фрукти, свіжа трава.

Сподіваємося, тепер вам буде простіше зробити вибір на користь найпридатнішої за всіма параметрами породи. А що стосується годування будь-якої з великих порід, натуральні повнораціонні комбікорми можна замовити оптом в компанії «Feed&Life».

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі