Найкращі породи кролів

Голосів:

Найкращі породи кролів
X
img

Поставте запитання фахівцю

Найкращі породи кролів

Розведення кріликів є економічно вигідним видом діяльності з точки зору як приватних підприємців, так і спеціалізованих фермерських господарств. І одне з перших запитань, яке ставлять собі початківці-кролівники, - які породи цих звірят вважаються найкращими. Тому ми підготували огляд з описом 10-ти найкращих порід кріликів, розділених на групи залежно від мети розведення.

В наявностi
ПК 92-1. Гроувер с травяной мукой, для кроликов 5-14 недель

ПК 92-1. Гроувер с травяной мукой, для кроликов 5-14 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

 

Кролі м'ясного напрямку

Каліфорнійська. Породі властива скоростиглість: до 3-х місяців молодняк вже важить мінімум 2,5 кг, а вага дорослих особин досягає 4,5 кг. До того ж Каліфорнійського крілика відрізняє гарна стійкість до спеки і холоду, а кролиць - висока плодючість. В одному посліді може бути до 12 кроленят, а протягом року самка може привести і виходити до 40 кроленят.


Новозеландська біла. Дорослі особини цієї породи, виведеної у США, досягають у вазі 4,5/5 кг (самці і самки відповідно) і характеризуються кращими показниками щодо зростання і якості м'яса. Кролиці демонструють високу молочність і плодючість, приносячи в одному посліді від 7-ми до 12-ти кроленят. Новозеландські білі крілики відрізняються спокійною вдачею і невисокою лякливістю, тому менш схильні до впливу стресових факторів.


Бургундська. За своїми смаковими якостями м'ясо таких кріликів вважається найкращим. Кролі цієї породи, виведеної у результаті схрещування Новозеландської і Бургундської, у середньому живуть майже 10 років. У гризунів гарний імунітет, який допомагає їм боротися з кишковими захворюваннями. А ще для Бургундської породи кролів характерна скоростиглість - до 4-х місяців особини досягають ваги в 4,5 кг.

 

Кролі хутряного напрямку

Російська горностаєва. Як зрозуміло із самої назви, забарвлення хутра цієї породи нагадує забарвлення хутра горностая: в основному біле, за винятком кінчика носа, лапок, вух і хвоста чорного або коричневого кольору. Крілики характеризуються витривалістю, невибагливістю і відмінною адаптацією до будь-якого клімату. За один окріл самка приносить у середньому 8 дитинчат.


Чорно-бура. Хутро цієї породи за своїм забарвленням схоже з хутром чорно-бурих лисиць, при цьому відрізняється високою густотою і щільністю з м'якими колірними переходами. Самки чорно-бурих кріликів молочні та плідні (приносять 7-8 кроленят у посліді), а також наділені гарним материнським інстинктом.


Рекс. Представники цієї короткошерстої породи мають приголомшливо м'яке хутро, що нагадує на дотик плюш. До того ж у кролячого хутра породи Рекс налічується близько 20-ти забарвлень: біле, чорне, блакитне, коричневе та ін. Цим компенсується відносно невисока плодючість кріликів: приблизно 5-6 кроленят за окріл.

В наявностi
ПК 90-2. Для лактирующих кролематок

ПК 90-2. Для лактирующих кролематок

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Кролі пухового напрямку

Ангорська пухова. Витривала і стійка до хвороб порода була спеціально завезена до Європи з Туреччини з метою отримання високоякісного ангорського кролячого пуху. Загальний відсоток пухового волосся становить не менше 90%. Крім того, густе еластичне тонке хутро цих кролів може мати різне забарвлення: чорне, біле, сіре, блакитне.


Біла пухова. Волосяний покрив таких кріликів на 96% складається з пухового волосся. У середньому одна доросла особина такої породи дає 350-450 г пуху на рік, а від найкращих можна отримати до 1000 г. У довжину пух кріликів досягає 5-11 см, а його міцність в 1,5 рази перевищує аналогічний показник хутра м'ясо-шкіркових порід.

 

Кролі декоративного напрямку

Левоголова. Короткий волосяний покрив на всій частині тіла, крім голови і рідше лапок, дозволяє рідше прибирати шерсть за Левоголовими кріликами. Та й самі по собі ці гризуни з будь-яким забарвленням хутра охайні і прості у догляді.


Гермелін. Своїми короткими і близько розташованими вушками, а також носиком-кнопочкою ці крілики зовні нагадують персидських кішок. У зв'язку з цим, а також завдяки своїй невибагливості у догляді, порода Гермелін користується популярністю для розведення у домашніх умовах.

Вибирайте придатну породу кролів з розглянутого переліку і купуйте оптом повнораціонні комбікорми для кролів від заводу-виробника «Фідлайф».

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі