Найкращі породи перепелів

Голосів:

Найкращі породи перепелів
X
img

Поставте запитання фахівцю

Найкращі породи перепелів

На сьогоднішній день у світі вирощують перепелів різних порід: всього приблизно 40. Це досить великий простір для вибору тим, хто в умовах приватного господарства вирішив розпочати вигідний бізнес з розведення пернатих цього виду. Причому серед них є різновиди, на які варто звернути особливу увагу. Далі детально розглянемо найкращі породи перепелів та їх характеристики.

Породи м'ясо-яєчного напрямку

Естонський

Цей різновид птахів виведений штучно в результаті схрещування 3-х порід: фараон, японський перепел, англійський білий.

Естонські перепели мають овальну форму тулуба, коротку шию і маленьку голову. На пір'яному покриві світло-коричневого кольору видно чорно-коричневі смужки. Якщо молодняк характеризується однотипним забарвленням пір'я, то дорослих самців від самок відрізняють три смужки жовтувато-білого кольору в області голови.

Перепели естонської породи мають таку живу вагу: самці - 150-180 г, самки - 190-220 м. Уже в 37-40-денному віці стартує процес відкладання яєць, кількість яких до 55-го дня досягає 50% від щорічного показника несучості - 275-290 штук. Кожне яйце важить 11-12 г. Крім високої здатності до відкладання яєць молодняк цієї породи також характеризується високими темпами росту і набору маси, і таким чином зацікавлює птахівників як м'ясний напрямок вирощування.

Маньчжурський золотистий

Золотисте оперення ця порода отримала завдяки поєднанню жовтого і коричневого пір'я. Самці мають трохи темніше забарвлення, ніж самки, і однотонну грудку. Це найбільша порода перепелів: маса маньчжурських золотистих самців досягає 200-220 г, самки вгодованіші і можуть важити до 300 г. Великі розміри і швидкий приріст ваги потомства цих перепелів роблять вигідним розведення породи з метою отримання м'яса. З точки зору несучості порода також показує гарні результати. Так, щорічно від однієї особини вдається отримувати 220-280 яєць масою 8-12 г.

Якщо необхідно отримати яйця для інкубації, після досягнення птахами статевої зрілості з них формують батьківські сім'ї. З метою виробництва харчових яєць самці і самки утримуються на відстані один від одного.

Породи декоративного напрямку

Китайський розписний

Лідер з розведення з декоративною метою. Самці і самки цієї породи відрізняються за зовнішніми ознаками. У самців лоб, щоки і боки тіла сіро-блакитного кольору, горло і нижня частина дзьоба - чорного з білою смугою у формі напівмісяця, спина - коричневого з темно-коричневими плямами, черевце - цегляно-каштанового. Верхня частина тіла у самок сіро-коричневого кольору, нижня - світло-коричневого, краї пір'я - темно-коричневого. Дзьоб чорного кольору, ноги - оранжево-жовтого. Тулуб птаха у довжину приблизно 11-14 см, хвіст - приблизно 3 см.

Китайських розписних перепелів прийнято утримувати парами в просторому вольєрі з бічними сторонами з металевої сітки і верхом з капронової сітки. При цьому у вольєрі мають бути присутні елементи природного ландшафту (купини з травою, кущі тощо).

 

 

В наявностi
ПК 1-24. Для несушек продуктивного периода

ПК 1-24. Для несушек продуктивного периода

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Каліфорнійський

Перепели цієї породи найкрасивіші. У довжину особини досягають 22-25 см. У птахів кремезне тіло, посередині голови розташований чубчик з 4-7 загнутих вперед пір'їн. Лоб самця жовтувато-білого кольору, до тімені проходить біла смуга, від чубчика до потилиці - чорна. Спина оливково-коричневого кольору, а середину живота прикрашає каштаново-буре пір'я з чорною облямівкою. Зоб і верхня частина грудей сіро-блакитного кольору, ноги - сірого. Короткий дзьоб чорного кольору злегка загнутий. У порівнянні з яскравим пір'яним забарвленням самців вигляд самок менш ефектний. Чорних смуг у них на голові немає, при цьому темні штрихи є на горлі жовтуватого кольору. Пір'я на грудях брудно-сірого кольору, малюнок на пір'ї менш помітний.

Каліфорнійські перепели утримуються у вольєрах невеликими групами або парами (у період розведення). При температурі повітря нижче, ніж + 10 ° С теплолюбних птахів рекомендується розміщувати у теплому приміщенні.

В наявностi
ПК 6-41.Финиш для перепелов, 5-6 недель

ПК 6-41.Финиш для перепелов, 5-6 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Віргінський

Порода об'єднує у собі птахів середнього розміру з коротким загнутим дзьобом. Ноги без шпор мають довгі пальці. Віргінські перепели існують у декількох колірних варіаціях, з яких найпопулярнішими є коричневе забарвлення пір'я і біла голова, чисто біле і жовто-коричневе забарвлення. Довжина тулуба птаха становить 22 см, хвоста - 6 см.

Оптимальні умови утримання перепелів віргінської породи нескладно створити, розсадивши птахів парами або в клітках, або у вольєрах. Деякі лінії цієї породи вирощують не тільки з декоративною метою, але і як м'ясних постачальників.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі