М'ясні породи свиней

Голосів:

М'ясні породи свиней
X
img

Поставте запитання фахівцю

М'ясні породи свиней

У нашій країні свинина і бекон не менш популярні, ніж традиційне сало. І тому багато фермерів займаються вирощуванням свиней з комерційною метою. Про те, які м'ясні породи поширені в Україні, якими характеристиками і особливостями вирощування відрізняються, ви дізнаєтеся, якщо прочитаєте цю статтю до кінця.

Загальна характеристика м'ясних порід свиней

Для представників м'ясних порід свиней характерні такі основні ознаки:

мускулистое тело свиньи

 

М'язовий, трохи подовжений тулуб з округлими боками.

компактная порода свиней

 

Компактна передня частина тіла і невелика голова.

массивная порода свиней

 

Масивна задня половина.

 

М'ясних поросят від тварин іншої спрямованості відрізняє:

скороспелость свиней
Висока скоростиглість.

больше мяса в туше свиньи
Великий відсоток м'яса в туші (55-67%).

запас жира у свиньи
Невеликий запас жирової тканини (21-32%).

 

Популярні породи свиней м'ясної продуктивності

порода дюрок

Дюрок. Ця селекційна порода з'явилася у результаті схрещування португальських, гвінейських, іспанських і беркширських свиней. Пристосована до вигулу порода червоної масті у процесі вирощування демонструє скоростиглість. Продуктивність породи Дюрок досягає 300 кг, однак плодючість досить низька - до 9 поросят.

 

пьетрен порода

П'єтрен. Має чорно-біле забарвлення. Питома вага жиру у загальній масі туші цієї породи невелика - до 28%, через що їх складно вирощувати у холодному кліматі. У середньому за один опорос самка приносить 8-12 поросят. Жива маса самок - до 240 кг, самців - до 260 кг.

 

В наявностi
ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

порода ландрас

Ландрас. Виведена в Данії, одна з перших м'ясних порід має великі розміри, світлу шкіру і білу щетину. Вага свиноматок приблизно 250 кг, кнурів - 300 кг. За добу додають у вазі до 800 г. В одному опоросі Ландрасів буває до 11 поросят.

 

эстонская беконная породаЕстонська беконна. За зовнішнім виглядом схожа з породою Ландрас: має біло-рожевий колір шкіри і велику статуру. Кнури виростають до 320 кг, свиноматки - до 250 кг. Добовий приріст стартує від 700. Середній опорос - 12 поросят.

 

вьетнамская порода В'єтнамська. Через великий живіт їх ще називають вислобрюхі. На відміну від перерахованих вище м'ясних порід ця має невеликі габарити і червону масть різних відтінків. Доросла самка важить близько 80 кг, при цьому за один опорос здатна принести до 20 поросят. А ще в'єтнамські свині відрізняються охайністю.

 

З існуючих м'ясних порід краще вибирати ті, які адаптовані до кліматичних умов нашої місцевості, мають гарний імунітет і стресостійкість.

В наявностi
КСУ 12,5 арт. 264102. Для свиней, универсального назначения

КСУ 12,5 арт. 264102. Для свиней, универсального назначения

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Особливості вирощування м'ясних порід свиней

Щоб отримати гарні результати, при вирощуванні порід м'ясного напрямку потрібно дотримуватися правил годування.

рацион свинейПо-перше, у раціоні м'ясних порід свиней у великій кількості має бути присутній протеїн, відповідальний за формування м'язових тканин.

 

мясная прослойка свиньиПо-друге, для отримання гарного м'ясного прошарку треба правильно підібрати співвідношення білків і вуглеводів.

 

низкое содержание жира в свининеПо-третє, з огляду на низький вміст жиру, м'ясні породи свиней слід утримувати у теплих і сухих умовах.

 

набор веса хряков

По-четверте, щоб кнури максимально набирали вагу, а м'ясо виходило ніжнішим, у віці 2,5 місяців самців бажано каструвати.


Здійснити оптову закупівлю повнораціонних комбікормів, добавок і преміксів для свиней будь-яких порід, у тому числі м'ясних, ви можете в компанії «Feed&Life».

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі