Скільки коштує корм для курчат бройлерів: огляд цін в Україні

Голосів:

Скільки коштує корм для курчат бройлерів: огляд цін в Україні
X
img

Поставте запитання фахівцю

Скільки коштує корм для курчат бройлерів: огляд цін в Україні

Правильний раціон на початковому етапі життя бройлерів має важливе значення для нормального розвитку їхнього організму і набору живої маси. Тому кожен птахівник, зацікавлений в отриманні якісного продукту, прагне до того, щоб забезпечити повноцінне харчування для вирощуваних особин.

З появою на українському ринку спеціальних комбінованих кормів для бройлерів різного віку зробити це стало легше. І тепер одним з вирішальних критеріїв вибору корму для курчат бройлерів є його вартість.

Від чого залежить ціна на корм для бройлерів

На сучасних інтернет-майданчиках можна знайти і замовити корм, призначений для курчат бройлерів за актуальною ціною від 11,60 грн/кг до 16,90 грн/кг. Різниця обумовлена тим, що ціна на товари цієї категорії формується під впливом низки факторів:

страна-производитель
Країна-виробник. На ринку України представлена ​​продукція як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Закономірно, що з урахуванням додаткових витрат на транспортування і т.д. придбання корму для курчат бройлерів від іноземних виробників обходиться дорожче.

 

состав корма
Склад. По-перше, не всі корми для курчат бройлерів виготовлені з натуральних компонентів. По-друге, далеко не всі натуральні добавки містять збалансований склад поживних речовин, вітамінів і мінералів. Що якісніший продукт, то вища ціна на його.

В наявностi
НПК 3-4. Гроувер для молодняка кур-несушек, 9-16 недель

НПК 3-4. Гроувер для молодняка кур-несушек, 9-16 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

 

 

фасовка корма
Фасування. Як правило, заводські корми для курчат бройлерів розфасовані у мішки по 10 або 25 кг. Якщо відштовхуватися від розрахованої ціни за 1 кг, то вигідніше купувати корми у 25-кілограмових мішках (їх фактична вартість на 2-3% нижче).

 

способ продажи корма
Спосіб продажу. Розцінки на корми, які компанії-виробники реалізують через своїх дистриб'юторів, вищі порівняно із цінами виробника. Також має значення, оптом чи у роздріб купувати готовий продукт для годування курчат бройлерів.

 

В наявностi
ПК 5-4. Старт для бройлеров, 6 (0) -22 дня

ПК 5-4. Старт для бройлеров, 6 (0) -22 дня

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Корм для курчат бройлерів від українського виробника «Фідлайф»

Як зазначалося раніше, найвигідніше купувати корм для курчат бройлерів безпосередньо від виробника. Однією з таких спеціалізованих компаній в Україні є «Фідлайф». В асортименті нашої продукції є повнораціонні гранульовані комбікорми для курчат бройлерів ТМ «Feed&Life» за роздрібною ціною від 13,26 грн/кг і ТМ «NORMA plus» за ціною 10,62 грн/кг. При замовленні продукції оптом менеджер в індивідуальному порядку розрахує вартість за оптовими цінами.

Використання престартових і стартових кормів виробництва ТОВ «Фідлайф» забезпечує отримання курчатами бройлерами рекомендованих норм поживних речовин у повному обсязі. До того ж, завдяки збалансованому складу наші корми для курчат витрачаються економно, а коштують дешевше закордонних аналогів.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі