Особливості відгодівлі свиней за 6 місяців

Голосів:

Особливості відгодівлі свиней за 6 місяців
X
img

Поставте запитання фахівцю

Особливості відгодівлі свиней за 6 місяців

Як відомо, правильна відгодівля свиней - запорука отримання якісної продукції (м'яса, бекону, сала) у великій кількості. Досвідчені фермери знають нюанси годування і дотримуються специфіки відгодівлі на кожному з етапів росту свині. Навіть у домашніх умовах поросяті цілком реально за півроку набрати 120 кг, якщо при цьому забезпечити йому гарні умови утримання і відповідний догляд. А про те, якою ж має бути відгодівля, ви дізнаєтеся далі.

Як відгодувати свиню за 6 місяців до 120 кг?

Час, відведений на відгодівлю свині, прийнято поділяти на три періоди:

Откорм молочных поросят

Молочний. Триває протягом перших 3-х тижнів з моменту народження. У цей час порося харчується тільки материнським молоком, а за його відсутності - коров'ячим або козячим з розрахунку 3 л молока на одну голову. Підходять і каші, зварені з будь-яких видів дрібних круп (у нормі - 1 л на одну тварину), які дають поросятам як мінімум 4-5 разів на добу, починаючи з віку 1-2 тижні. Можна додати у годівницю крейду, деревне вугілля, дерн, сінну потерть як мінеральну підгодівлю у дозуванні 5-10 мл.

В наявностi
ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Выращивание свиней

Вирощування. В меню поросят після відлучення від молока матері вже з'являється концентрований корм, який дають у кількості приблизно 0,7-0,8 кг на добу протягом першого місяця зі збільшенням до 1 кг у другому місяці. З 3-місячного віку частоту годування поросят зменшують до трьох разів на добу. З цього часу молоко для них можна розбавляти водою у пропорції 1:1 і поступово замінювати сироваткою або відвійками (знежиреним молоком). У раціоні свиней з'являються густі вологі мішанки. При цьому важливо, щоб тварини могли прогулюватися на своїй території.

Рацион для свиней откормочный

Відгодівельний. Щоб свиня з 5-ти місяців активно набирала вагу, у цей період її харчування має бути найкалорійнішим, а пересування - обмежене. З цією метою тварин розміщують у невеликих загонах. Раціон свиней на 5-6 місяці відгодівлі складається з харчових відходів, відварених коренеплодів, макухи, кормових сумішей. Перераховану їжу рекомендується давати тваринам 2 рази на добу.

В наявностi
ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Залежно від того, який кінцевий продукт планується отримати, підбирається їжа для свині. Якщо метою є м'ясо, у кормі обов'язково має бути зелень з добовою нормою 5 кг і комбікорм. Крім цього, «м'ясних» свиней годують овочами: буряком, картоплею, гарбузом. І звичайно ж, в корм додають крейду і сіль - приблизно 5-35 г на добу. Якщо ж у пріоритеті - відгодівля свині на сало, то основу її раціону має становити багатий вуглеводами корм, а також ячмінь і просо.

Дотримуючись особливого для кожного періоду харчування, за добу свиня буде набирати до 1 кг ваги.

Для інтенсивного росту свиней можна додатково використовувати продукцію преміум-класу ТМ «Feed&Life». Вживання в їжу готових кормів та кормових добавок забезпечить надходження до організму свині необхідних поживних речовин і дозволить активно набрати вагу до кінця відгодівлі.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі