Харчові добавки для свиней

Голосів:

Харчові добавки для свиней
X
img

Поставте запитання фахівцю

Харчові добавки для свиней

Розведення свиней передбачає не тільки відмінний догляд, різноманітне харчування і дотримання режиму, але і введення в раціон тварин спеціальних корисних сумішей. Харчові добавки для свиней дозволяють виростити здорове поголів'я, а також підвищують якість свинини та сала.

Щоб домогтися інтенсивного зростання, свиням дають стимулятори росту. Ці речовини поділяються на три групи:

  1. поліпшують травлення і розщеплення кормів;
  2. підвищують всмоктування мікроелементів з одержуваної їжі;
  3. запускають обмінні процеси.

Якщо добавки використовувати правильно, дотримуватися інструкції і не допускати передозування, свині будуть швидше рости, свинина вийде смачною і ніжною, а період вирощування скоротиться.

Добавки бувають різних видів, кожен з яких виконує певні функції. Наприклад, гормональні і ферментні покращують травлення, антибіотики допомагають боротися з мікробами, а біодобавки насичують їжу корисними речовинами. Розглянемо їх докладніше.

Види кормових добавок для свиней

Гормональні стимулятори росту – це анаболічні стероїди, які вводять в організм свині з метою швидкого нарощування маси під час відгодівлі на м'ясо. У багатьох країнах ці препарати заборонені, оскільки не вивчений їхній вплив на людину.

Гормони безпечні для тварин, вони не отруюють організм і легко з нього виводяться. Поширені препарати: синестрол, ретаболіл, лауроболін і дексафорт.

Негормональні речовини – це антибіотики і вітаміни в ампулах (біоміцин, біовіт, гризин, стрептоміцин і т.д.). Препарати допомагають позбутися вірусів і бактерій.
Ферментні – отримують з органів свині, найчастіше селезінки і печінки. Вони потрібні для нормалізації процесу травлення, оскільки прискорюють розщеплення і засвоєння їжі. За рахунок цього свині добре нарощують масу.
Фосфатиди – отримують з очищених рослинних олій і дають тваринам, щоб вони швидше набирали вагу.
Біодобавки – мікси корисних речовин, які стимулюють зростання м'язової тканини і прошарку жиру. До цієї категорії належать БМВД, натуральні кислоти і премікси. Вони покликані збагатити корми, але не замінювати їх. Янтарна, лимонна і глютамінова кислоти зміцнюють імунітет молодняка.

За нестачі вітамінів і мінералів погіршується здоров'я тварин, що не може не позначитися на смакових якостях м'яса і сала. Щоб забезпечити свиней комплексом корисних речовин, треба добре продумати раціон. Одних кормів, як правило, не вистачає, тому фермери і вводять в меню різноманітні біодобавки.

 

В наявностi
ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Корисні харчові добавки для свиней

Премікси – це добавки, які насичують корм. Завдяки їм їжа стає поживнішою і кориснішою. Їх використовують, щоб прискорити зростання і набір ваги, а також посилити статеву активність свиней при племінному розведенні.

Премікси бувають вітамінними, мінеральними, комплексними і з амінокислотами. Останній вид особливо потрібний під час відгодівлі тварин на м'ясо. Біоречовини додають до корму, тому важливо, щоб суміш була ретельно перемішаною. На якість преміксу вказує його однорідність.

Переваги використання преміксів:

зменшення витрат кормів за рахунок збагачення організму тварини добавками;
підвищення поживності їжі;
зміцнення імунітету свиней;
посилення приросту;
виведення здорового потомства у більшій кількості;
нормалізація усіх фізіологічних процесів.

Якщо ви додасте премікси до раціону свиней, то зможете зменшити витрати на корми і домогтися гарного збільшення у вазі. Щоб досягти високої продуктивності, необхідно вибрати відповідне дозування, адже надлишок корисних речовин так само шкідливий, як і їх нестача.

 

В наявностi
КС 20 арт. 52200. Гроувер для свиней, от 25 до 50 кг

КС 20 арт. 52200. Гроувер для свиней, от 25 до 50 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити
Білково-вітамінно-мінеральні добавки . Використовуються з метою прискорення росту і нарощування маси. Швидке збільшення обсягів означає, що волокна наповнюються вологою, тому швидко не «постаріють», а отже, ви отримаєте смачну і ніжну свинину.

БМВД – це комплекс вітамінів, мінералів і білкових компонентів, які додають у їжу з метою підвищення життєздатності свиней і їхньої продуктивності. Інакше кажучи, це все те, що необхідне свині для здоров'я і правильного розвитку.

Навіщо купувати БМВД?


насичують корм корисними елементами;

прискорюють зростання;

зміцнюють імунну систему;

покращують травлення та обмінні процеси;

захищають від хвороб;

допомагають у формуванні кісткової і хрящової тканини;

знижують витрати на корми.

Купуючи біодобавки, зверніть увагу на їх якість. Якісний продукт виготовляється з натуральних компонентів, які не шкодять здоров'ю тварин і легко виводяться з їхнього організму.

Якщо ви хочете придбати якісні премікси і БМВД для свиней, вибирайте продукцію компанії «Feed&Life». У наших добавках немає штучних стимуляторів росту та заборонених речовин – на виробництві використовується лише натуральна і безпечна сировина.

Щоб ознайомитися зі складом і характеристиками продукту, перейдіть у розділ «Продукція». Отримати консультацію можна за телефоном, або залишивши заявку на сайті.

Замовте премікси і біодобавки ТМ «Feed&Life» і ви виростите здорове і вгодоване поголів'я!

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі