Приміщення для вирощування бройлерів

Голосів:

Приміщення для вирощування бройлерів
X
img

Поставте запитання фахівцю

Приміщення для вирощування бройлерів

Коли мова заходить про розведення бройлерів приватним або промисловим способом, перше, про що слід подумати і що забезпечити, - це відповідне приміщення. Про те, яким воно має бути, щоб поголів'я нормально розвивалося і набирало вагу, і йтиметься далі.

Особливості приміщення для утримання бройлерних порід

Приміщення для вирощування бройлерів - це, як правило, споруджені у ряд «батареї» кліток. Такий спосіб дозволяє розмістити велику кількість бройлерів на обмеженій площі.

Усі «правильні» приміщення, які використовуються для розведення бройлерів, мають такі характеристики:

небольшое пространство

 

Являють собою невеликий простір.

 

достаточно света и тепл

 

Дають птахам досить світла і тепла.

 

Оснащены хорошей системой вентиляции

 

Оснащені гарною системою вентиляції.

 

Фундамент має бути міцним і надійно захищати приміщення від проникнення всередину гризунів. Окремі вимоги ставляться до даху приміщення: його необхідно ізолювати. По-перше, щоб скоротити витік тепла і витрати на опалення у холодний період. А по-друге, ізоляція даху дозволить мінімізувати кількість тепла, яке потрапляє до приміщення у теплу пору року.

Розміри приміщення визначаються з урахуванням бройлерних порід і кількості голів, яку планується вирощувати. Наприклад, якщо це кури-бройлери, то оптимальною площею для розміщення 50 курчат або 10 старших птахів є 1 кв.м простору.

Вимоги до приміщення, у якому вирощуються бройлери

В наявностi
ПК 5-3. Престарт для бройлеров, 0-5 дней

ПК 5-3. Престарт для бройлеров, 0-5 дней

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Освещение

Освітлення. Світло до приміщення може потрапляти природним шляхом через вікна, затемнені шторами, або створюватися штучно за допомогою різного типу ламп. Можливо також комбінувати природне освітлення зі штучним. Залежно від обраної програми освітлення рекомендована тривалість світлового дня у приміщенні становить від 24 год. на початковому етапі вирощування бройлерів до 19 год. за день до забою.

 

ТемператураТемпература. Перед тим, як здійснювати посадку бройлерів до приміщення, його потрібно як слід прогріти, щоб за добу до появи тварин або птиці всередині встановився оптимальний температурний режим. Якщо приміщення велике і при цьому клітки займають не всю площу, раціональніше відгородити зайняту клітками частину. Таким чином у зимовий період можна заощадити на загальному обігріві приміщення.

В наявностi
ПК 6-6. Гроувер для бройлеров, 23-36 день

ПК 6-6. Гроувер для бройлеров, 23-36 день

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Вентиляция

Вентиляція. Якість повітря має важливе значення для розведення бройлерів. Якщо у приміщенні відсутня належна вентиляція, підвищується рівень вологості, вуглекислого газу та аміаку у ньому. А це, у свою чергу, викликає проблеми зі здоров'ям у бройлерів, особливо у молодому віці. Тому не варто сподіватися, що елементарне відкриття вікон або створення протягу розв'яже проблему. Рекомендується встановити у приміщенні вентилятор, робота якого забезпечить циркуляцію повітряних мас і видалення газу за межі приміщення.

Крім облаштування приміщення для вирощування бройлерів згідно перерахованим вище вимогам, не можна забувати і про повноцінне харчування поголів'я.

Внесення до системи харчування натуральних кормів і кормових добавок «Feed&Life» дозволить збільшити продуктивність особин доступними засобами.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі