Породи курей м'ясо-яєчного напрямку

Голосів:

Породи курей м'ясо-яєчного напрямку
X
img

Поставте запитання фахівцю

Породи курей м'ясо-яєчного напрямку

Якщо ви збираєтесь вирощувати курей і хочете отримувати як м'ясо, так і яйця, вибирайте м'ясо-яєчні породи. Птахи добре нарощують масу і дають багато яєць.

Кури стійкі до хвороб, мають сильний імунітет і лагідну вдачу. Вони життєздатні і не потребують особливого догляду, тому їх вигідно вирощувати.

Які ж породи дають найсмачніші яйця і м'ясо? Розглянемо у цій статті.

М'ясо-яєчні кури: 7 популярних порід

Род-айланд. Кури цього виду добре переносять холод, тому не перестають нестися навіть взимку (за умови, що температура повітря у курнику не впаде нижче 10 °С).

Характеристики породи:


самці важать 3,5-4 кг, а самки – 3 кг;

кури червоно-коричневого відтінку з жовтуватим дзьобом;

починають давати яйця з 7 місяців;

мають густе і блискуче оперення;

невибагливі у догляді і їдять будь-який корм.

У середньому, птахи відкладають 180 яєць щорічно, але якщо поліпшити їхнє харчування, можна отримати до 220 шт. Яйця – бурого кольору, вага кожного – 60 г.

Нью-гемпшир. Кури відрізняються скоростиглістю, витривалістю і лагідним характером.

Особливості виду:


світло-коричневе пухке оперення;

маленька голова і широка спина;

червоні очі, іноді з помаранчевим відтінком;

міцні ноги.

 

Самці важать 4 кг, самки – лише 2,5-3 кг. Перша яйцекладка розпочинається у 6 місяців. Можна отримувати щорічно по 200 яєць вагою 65 г.

 

В наявностi
НПК 1-25. Для кур-несушек продуктивного периода, 46-80 недель

НПК 1-25. Для кур-несушек продуктивного периода, 46-80 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Кучинська – вважається найкращою породою цього напрямку. Птахи мають коричневе і золотисте оперення. Вони не потребують особливого догляду і чудово переносять різні температурні режими.

Пернаті мають масивні ноги і довгий дзьоб. Самки зберегли інстинкт насиджування, тому можуть висиджувати яйця.

Півні важать майже 4 кг, а кури – 3 кг. Несучки приносять за сезон по 240 великих яєць коричневого кольору.


Московська – чудовий варіант для розведення. Кури витривалі, активні і доброзичливі. Вони рідко хворіють і швидко наїдаються (їдять будь-який корм, включаючи підніжний). На виході виходить соковите м'ясо з насиченим смаком.

Бувають двох підвидів: чорні та білі. У середньому, особини важать 2,5 і 3,5 кг (для курочок і півників відповідно).

Кури дуже теплолюбні, тому приміщення на зиму слід добре утеплити. Несучки починають давати яйця з 6 місяців і приносять за сезон 200 штук. При розведенні курей білого підвиду можна отримувати яйця з двома жовтками.


Українська вушанка. Це руді або коричневі кури середнього розміру. Птахи мають щільне оперення і маленькі ноги. Їх головна відмінність – пучки пір'я біля вух, що переходять у бороду.

Птахи добре переносять морози і мають сильний інстинкт до насиджування. У догляді вони невибагливі, а корму їдять небагато, тому їх вигідно вирощувати.

Курочки дають 180 яєць за період яйцекладки. Вага самок – майже 2 кг, а півнів – 3,5 кг.

 

В наявностi
ПК 2-5. Престарт для цыплят, 0-3 недели

ПК 2-5. Престарт для цыплят, 0-3 недели

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Полтавська. Це скоростиглі кури з розвиненим інстинктом насиджування. Перші яйця дають у 6-місячному віці. На рік виходить 190 штук вагою 60 г.

Птахи мають «глинисте» оперення з чорними вставками на крилах і хвості. Самки світліші за самців. Півні важать трохи більше 3-х кг, а кури – 2 кг.


Суссекс білі птахи з чорними і сірими вкрапленнями. Відрізняються масивною спиною, інтенсивним зростанням і стійкістю до різних хвороб.

Вирощуючи курей цієї породи, спочатку ви будете отримувати по 180 яєць вагою 60-70 г на рік. Потім несучість почне знижуватися. З віком птахи будуть відкладати щорічно приблизно 150 шт.

Півні важать 3,5 кг, а курочки – 3 кг.

Це далеко не усі породи м'ясо-яєчного напрямку . Оскільки попит на таких курей дуже високий, було виведено безліч видів. Щоб вибрати потрібний, треба відштовхуватися від особистих уподобань і особливостей регіону, в якому ви будете вирощувати пернатих.

При розведенні курей пам'ятайте, що дуже важливим є харчування і режим годування. Кури, як і будь-які інші домашні птахи, потребують якісних кормів і комплексів корисних речовин. Щоб забезпечити пернатих усім необхідним, запасіться комбікормами, преміксами та вітамінними добавками ТМ «Feed&Life».

Щоб ознайомитися зі складом і якісними характеристиками добавок, перейдіть у розділ «Продукція». Для отримання консультації зателефонуйте або залиште заявку на сайті.

Замовте комбікорми і БМВД у компанії «Feed&Life» і ви досягнете високої м'ясної, а також яєчної продуктивності!

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі