Раціон свиней на відгодівлі

Голосів:

Раціон свиней на відгодівлі
X
img

Поставте запитання фахівцю

Раціон свиней на відгодівлі

Починаючи з 11-го тижня, свинячий молодняк з вагою 30-35 кг починають інтенсивно відгодовувати. У середньому тривалість відгодівлі становить приблизно рік, а після закінчення цього періоду кожна свиноматка здатна дати приплід у кількості як мінімум 10-ти поросят. Тому галузь свинарства і вважається високорентабельною.

Особливості раціону відгодовуваних свиней

Залежно від типу годування свиней (сухого або вологого) для тварин вибирається гранульований або розсипний корм. Останній - це кормосуміші або виготовлені на основі різних за концентрацією преміксів чи БМВД комбікорми. У цьому випадку велике значення має розмір подрібнених частинок: що вони дрібніші, то краще засвоюються організмом. Однак надходження до організму їжі занадто дрібного помелу теж небажане, тому що це може спровокувати у свиней порушення травлення.

Розсипні корми згодовуються свиням двома способами: у сухому вигляді і зі зволоженням перед роздачею.

Висока ефективність сухого годування досягається завдяки використанню гранульованого комбікорму, який за своєю формою є доступнішим для засвоєння організмом тварин.

Зокрема, годування свиней готовим комбікормом дозволяє збільшити їх зростання на 6-11% при одночасному зниженні витрат корму на 8-10%.

Що входить до раціону свиней на м'ясній відгодівлі

Свині на м'ясній відгодівлі найбільше потребують протеїну. Так, у початковий період його норма становить 115-120 г, а наприкінці відгодівлі потреба знижується до 90-100 г на одну кормову одиницю. У цілому норми надходження перетравного протеїну залежать від ваги свині:

Откорм свиней весом 40-50 кг

Откорм свиней весом 60-80 кг

Откорм свиней весом до 100 кг

Основним джерелом протеїну є зернові корми, які включають до раціону свиней після попередньої обробки - очищення зерна від оболонки і подрібнення на млинах до оптимального розміру 1,5 мм. Також для відгодівлі свиней використовують бобові культури, варену картоплю, люцерну, моркву, кормові та цукрові буряки, макуху, комбікорм.

 

В наявностi
ПК 53-11. Для ремонтного молодняка свиней

ПК 53-11. Для ремонтного молодняка свиней

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Що входить до раціону свиней на беконній відгодівлі

Раціон свиней породи ландрас - основної для отримання м'яса на бекон - складається із зернобобових, пшениці, ячменю, жита в обмеженій кількості, картоплі та коренеплодів, сироватки і відвійок. Норма надходження протеїну до організму свиней на першому з двох етапів відгодівлі становить 120-130 г на одну кормову одиницю, а на другому етапі - 100-110 г.

В меню свиней на беконній відгодівлі основне місце займають концентрати, витрата яких залежить від ваги свині:

Корм для свиней 40-45 кг- 1,2 кг концентратів із вмістом 50% ячменю, 30% вівса, 10% гороху, 10% пшеничних висівок.

 

Корм для свиней весом 55-75 кг- до 1,7 кг концентратів того ж складу, що і в першому періоді вирощування.

 

Откорм свиней до 105 кг- 2,3 кг концентратів із вмістом 70% ячменю, 20% гороху, 10% вівса.

В наявностi
ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Раціон свиней на відгодівлі до жирних кондицій

Період відгодівлі на сало тривалістю від 60 до 90 днів починається для свиней вагою 120-130 кг. У першій половині цього часового відрізку свиням із підвищеним апетитом досить дешевих об'ємистих кормів: картоплі і коренеплодів, зелені, харчових відходів. Відсотковий вміст концентратів у раціоні у цей період має бути на рівні 40%. А в другій половині відгодівлі до жирних кондицій нормативний рівень концентратів підвищується до 60%.

Недорого купити комбікорм із різною концентрацією поживних речовин для свиней можна, звернувшись в компанію «Feed&Life». За необхідності наші фахівці проконсультують вас щодо продукції, яка зацікавила, і допоможуть зробити вибір.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі