Розведення коней як бізнес

Голосів:

Розведення коней як бізнес
X
img

Поставте запитання фахівцю

Розведення коней як бізнес

Розведення коней - цікава і прибуткова справа. За умови правильного догляду за цими шляхетними і сильними тваринами навіть невелика ферма буде давати гарний дохід.

Бізнес придатний для цілеспрямованих людей, які люблять коней і готові до великих фінансових вкладень на першому етапі.

 

Цілі розведення коней

Існує кілька видів такої діяльності. Деякі підприємці поєднують 2-3 напрямки у бізнесі, щоб отримати більший прибуток (наприклад, розводять коней і влаштовують кінні прогулянки).

 

Цілі вирощування коней:

  отримання м'яса;   участь у перегонах і змаганнях (кінний спорт);
  навчання верховій їзді;   організація кінних прогулянок;
  реабілітація дітей та дорослих, які мають неврологічні порушення (іпотерапія);   проведення сільськогосподарських робіт;
  вирощування породистих коней на продаж.    

 

Залежно від мети розведення коней можуть виникнути додаткові витрати. Зокрема, для створення кінного клубу знадобиться обмундирування для наїзників і тварин.

 

В наявностi
КК 71-11. Комбикорм-концентрат для откорма лошадей

КК 71-11. Комбикорм-концентрат для откорма лошадей

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

З чого розпочати бізнес?

Розводити коней найкраще у великому місті або курортній зоні в районах, де є місце для їх вигулу і випасу. Якщо ж ви хочете вирощувати тварин на м'ясо, створюйте ферму у селищі.

До того, як придбати коней, треба:

  вивчити ринок;
  обрати мету, з якою ви хочете розводити тварин;
  визначити вигоду;
  підрахувати витрати.

 

Щоб бізнес став прибутковим, необхідно навчитися правильно поводитися із тваринами і належним чином за ними доглядати. Для цього слід зібрати інформацію про породи коней, раціон їх харчування та облаштування стаєнь. Можна пройти навчальний курс або проконсультуватися з досвідченими конярами.

Розведення коней - це справа, яка потребує великих зусиль і витрат. За правильного підходу вона стане ефективною і вигідною, але не відразу, оскільки тварини спочатку мають вирости й зміцніти.

Ведення бізнесу з вирощування коней передбачає такі витрати:

  купівля або оренда ділянки під ферму;
  придбання тварин;
  будівництво стайні;
  відгодівля коней;
  оплата праці робітників ферми.

 

В наявностi
КК 77-11. Комбикорм-концентрат для дойных кобыл

КК 77-11. Комбикорм-концентрат для дойных кобыл

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Етапи розведення коней

Скласти бізнес-план. На цьому етапі треба продумати всі кроки і обрати напрямок діяльності.
Оформити документи. Для ведення бізнесу необхідно зареєструвати ферму або відкрити ПП.
Знайти відповідне місце. Стайня має знаходитись недалеко від поля або пасовища. Щоб не будувати приміщення з нуля, можна підшукати ділянку, де раніше вже утримували коней. Розміри ферми і кількість особин залежать від мети бізнесу (для кінних прогулянок на першому етапі достатньо буде 2-3 тварин). Для кожного коня у стайні має бути виділене окреме стійло з годівницею і напувалкою.
Вибрати породу і придбати коней. Купувати тварин варто після зведення стайні.
Підібрати персонал. Для роботи на фермі потрібні: керуючий (людина з досвідом у розведенні коней), конюхи, робітники для чищення стаєнь і годування тварин, а також ветеринар.
Подбати про правильне харчування тварин. Чудовим кормом для коней стануть сіно, трава, кукурудза, овес, ячмінь, морква і комбікорми, насичені вітамінами, амінокислотами і різними мікроелементами. Саме такі корми пропонує компанія «Feed&Life». Продукція цього українського виробника забезпечить особин необхідними мінеральними речовинами і корисними елементами незалежно від віку, ваги і породи коней. У тварин також має бути постійний доступ до чистої води.
Забезпечити правильний догляд за тваринами. Коней потрібно регулярно чистити і розчісувати їм гриву та хвіст. Необхідно подбати і про ветеринарну допомогу.

Коні потребують спеціального догляду, а бізнес з їх розведення - особливих знань і великих фінансових вкладень. Якщо ви наважились на вирощування цих тварин, варто запастися терпінням, оскільки бізнес окупиться не раніше, ніж за три роки.

Щоб розпочати отримувати прибуток швидше, можна поєднати кілька напрямків бізнесу або ж відкрити додаткові джерела доходу (наприклад, проводити екскурсії на фермі або продавати інвентар для верхової їзди).

Однією із головних складових правильного догляду за кіньми є їхній раціон харчування. Корми рекомендується постійно купувати в одного виробника, оскільки через зміну продукту у тварин можуть виникнути проблеми з травленням. Придбати якісні комбікорми для коней, насичені вітамінами, амінокислотами та іншими корисними речовинами, ви можете на сайті компанії «Feed&Life».

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі

Розведення коней - цікаве і прибуткове заняття. При правильному догляді за цими шляхетними і сильними тваринами навіть невелика ферма буде приносити хороший дохід.