Розведення свиней як бізнес: з чого почати

Голосів:

Розведення свиней як бізнес: з чого почати
X
img

Поставте запитання фахівцю

Розведення свиней як бізнес: з чого почати

Бізнес з розведення свиней - актуальний напрямок для українських приватних підприємців і великих фермерських господарств. Споживчий попит на м'ясо-сальну продукцію гарної якості перебуває на стабільно високому рівні, тому свинарство дійсно можна вважати вигідним видом діяльності. Що потрібно передбачити, перш ніж створювати власну свиноферму, і з чого правильно починати процес, - про це ви дізнаєтесь у статті.

Перші кроки в організації свиноферми

Насамперед, потрібно обрати вид породи свиней залежно від завдань, які ви перед собою ставите (м'ясна, сальна чи універсальна продукція). Друге питання - визначитися з чисельністю вирощуваного поголів'я, тобто з розмірами майбутнього підсобного господарства. Початківцям не варто купувати свиней великими партіями, а краще стартувати з кількості 10-20 свиноматок і 1 кнура у стаді. Таким чином у результаті першого опоросу ви отримаєте оптимальну кількість поросят, яких зможете далі вирощувати на відгодівлю і поступово розширювати свій бізнес.

Далі підбирається місце розташування свиноферми, бажано на території сільської місцевості. При цьому не забудьте з'ясувати, як далеко від об'єкта будівництва або оренди знаходяться джерела води і найближчий населений пункт. Уточнити це необхідно для того, щоб були дотримані встановлені законодавством вимоги. Їх виконання дозволить отримати від місцевої влади пакет дозвільних документів на ведення підприємницької діяльності з розведення свиней. Після отримання документальної згоди можна починати безпосереднє спорудження ферми з нуля або підготовку орендованої ділянки до заселення свиней.

В наявностi
ПК 53-11. Для ремонтного молодняка свиней

ПК 53-11. Для ремонтного молодняка свиней

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Якщо ви ніяк не пов'язані з тваринництвом, то на початку варто заручитися підтримкою компетентного у цій галузі фахівця. Його допомога буде корисною вже на етапі розробки бізнес-плану, один із розділів якого має описувати всі витрати на запуск бізнесу:

приобретение свиней

 

вкладення у придбання свиней;

 

расходы на корм

 

витрати на закупівлю кормів і обладнання;

 

Оплата труда

 

витрати на оплату праці обслуговуючого персоналу, якщо планується створення свиноферми у промислових масштабах;

 

санитарные мероприятия

 

витрати на проведення санітарно-гігієнічних заходів;

 

ветеринар

 

витрати на послуги ветеринара тощо.

 

Наступний момент - визначитися з місцем закупівлі кормів. В Україні замовити комбікорми, премікси та добавки з натуральної сировини з доставкою у будь-яке місто можна в компанії «Feed&Life». Для цього достатньо зв'язатися з менеджерами відділу продажів будь-яким з можливих способів.

В наявностi
КС 20 арт. 57102. Для лактирующих свиноматок

КС 20 арт. 57102. Для лактирующих свиноматок

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Застосування у ранньому віці престартерних комбікормів «Feed&Life» закладає основи для повноцінного розвитку дорослої особини, завдяки чому:

 

больше поросят
з'являється стабільно велика кількість поросят у приплоді;

 

суточный привес
забезпечується високий добовий приріст;

 

снижение стресса
знижується стрес під час відлучення поросят від свиноматки;

 

увеличивается вес поросят
збільшується вага поросят при відлученні.

 

Дотримуйтесь запропонованих експертами рекомендацій щодо планування та реалізації бізнесу з вирощування свиней - і ви зможете уникнути багатьох помилок, які підстерігають недосвідчених фермерів.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5