Рентабельність розведення свиней

Голосів:

Рентабельність розведення свиней
X
img

Поставте запитання фахівцю

Рентабельність розведення свиней

Перш ніж розпочинати той чи інший вид діяльності, а в цьому випадку йдеться про вирощування свиней, потрібно чітко розуміти, на який кінцевий результат можна розраховувати. А для цього необхідно знати показники прибутковості і витратності такого виду бізнесу.

Свині - це вид сільськогосподарських тварин, який найкраще відшкодовує вартість кормів приростом своєї продукції. І хоча свинарство вимагає регулярних матеріальних вкладень, особливо на початку, рентабельність цього виду бізнесу досить висока. Наскільки, давайте розберемося на конкретних прикладах у цифрах.

Результативність бізнесу з розведення свиней

В наявностi
НПК 55-1. Откорм для свиней, от 25 кг и до убоя

НПК 55-1. Откорм для свиней, от 25 кг и до убоя

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Для прикладу візьмемо стадо свиней у кількості 400 голів з 15 свиноматками і 2 кнурами у складі. Річні витрати зернових для відгодівлі такої кількості тварин складуть 30-35 т, плюс ще знадобиться 250-300 кг вітамінно-мінеральних добавок.

При середній плодючості свиноматок у кількості 10 поросят, за один приплід самки принесуть 150 поросят.

Враховуючи, що матки дають потомство двічі на рік, середньорічний приплід складе 300 голів. Завдяки своїй природній скоростиглості вже за рік або навіть раніше поросята досягнуть ваги 100 кг, при цьому чистий забійний вихід з кожної особини буде дорівнювати мінімум 50 кг. Помноживши це значення на загальну кількість запланованих до забою свиней і на середньоринкову вартість 1 кг свинини, отримуємо показник річного валового доходу - орієнтовно 1 335 000 грн/рік.

В наявностi
ПК 55-11. Гроувер для свиней, 50-80 кг

ПК 55-11. Гроувер для свиней, 50-80 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Від отриманої суми слід відняти загальні витрати за рік (на придбання кормів, зарплату персоналу у кількості приблизно 5 осіб, транспортні послуги тощо). У результаті отримаємо суму орієнтовно 445 000 грн. З урахуванням початкових вкладень у сумі 1 300 000 грн/рік можна зробити висновок, що середній термін окупності бізнесу з розведення свиней у нашій країні становить приблизно 3 роки. А коли окупність буде досягнута, показник рентабельності свинарства встановиться на рівні 25% -30%, і це добре.

Якщо вас зацікавила вигідність розведення свиней в умовах українського клімату, можете починати складати детальний бізнес-план.

А щоб зменшити одну зі статей витрат у ньому, пропонуємо перевірений спосіб економії на кормах: закуповувати їх за оптовою ціною у виробника кормів преміум-класу - компанії «Feed&Life».

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі