Інструкція з вирощування бройлерів

Голосів:

Інструкція з вирощування бройлерів
X
img

Поставте запитання фахівцю

Інструкція з вирощування бройлерів

Якщо захотіти, можна без проблем знайти необхідну інформацію на тему вирощування бройлерів. Друковані або електронні довідники містять корисну інформацію про всі нюанси утримання та відгодівлі бройлерів, вимоги до облаштування приміщення та обладнання у ньому, інші ключові моменти.

Викладені досвідченими зоотехніками рекомендації допоможуть вам максимізувати показники продуктивності бройлерного стада і підвищити рентабельність цього виду бізнесу (або діяльності з вирощування тварин чи птиці для власних потреб). Керуючись на практиці неодноразово перевіреними порадами, вам вдасться уникнути деяких можливих помилок.

Вимоги до умов вирощування бройлерних курей

У процесі вирощування бройлерів важливим моментом для набору птахами живої маси є дотримання певних вимог. Так, зоотехніками встановлений перелік таких нормативів:

  1. Рекомендована щільність розміщення курчат становить 20-25 голів на 1 кв.м. Щільніше посадити їх можна на початковій стадії вирощування у клітках другого/третього ярусів.
  2. При жолобковому типі подачі корму фронт годування становить 2-2,5 см на голову, при організації харчування з круглої годівниці - 40-70 голів на годівницю.
  3. У разі установки ніпелів у клітках фронт напування - 10-12 голів на кожен з них. Або ж на 50 розміщених у клітці голів потрібна одна вакуумна напувалка. За наявності жолобкових напувалок на кожну голову відводиться 20 см.
  4. Вологість має бути у межах 50-70%. Прийнятна температура повітря у перші дні вирощування - 32-34 °С. Відповідно до того, як птахи дорослішають, і виділення особинами більшої кількості тепла температурний показник щодня знижують на 0,2 °С, і після 7-ми тижнів він становить 16-18 °С.
  5. Світловий день для курчат добового віку має тривати 23 год. Починаючи з 7-го дня тривалість світлового дня знижують у середньому до 16-20 год.

Кожен з п'яти пунктів важливий у технології вирощування бройлерних курей. Особливу увагу, на думку фахівців-зоотехніків, потрібно приділити створенню належних умов для птиці у перші 10 днів життя. Це пов'язано зі зміною інкубатора на пташник, коли незміцнілий організм курчат найбільш схильний до впливу зовнішніх факторів.

 

В наявностi
ПК 6-7. Финиш для бройлеров, с 37 дня и до убоя

ПК 6-7. Финиш для бройлеров, с 37 дня и до убоя

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Вимоги до умов вирощування м'ясних порід кролів

Якщо ви вирішили вирощувати бройлерних кріликів, перш за все треба попрацювати над створенням просторого «будиночка» для них. Типова кліткова конструкція складається з 4-х секцій: для зимівлі, вигулу (з годівницями у ній), зберігання сіна та збору посліду. Щоб кролям було легше пересуватися, на підлогу кліток стелять фанерні листки.

Крілики погано переносять спеку, тому краще почувають себе у клітках, встановлених на вулиці, дах яких ретельно ізольований від протікання. При такому варіанті розміщення розміри ланок фронтальної сітки мають бути не більші 20х20 мм, щоб всередину не залітали птахи. Завдяки правильній конструкції буде забезпечена зручність догляду за тваринами у подальшому.

В наявностi
ПК 6-6. Гроувер для бройлеров, 23-36 день

ПК 6-6. Гроувер для бройлеров, 23-36 день

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Загальні рекомендації фахівців з вирощування бройлерів

Як відомо, саме на початковому етапі вирощування відбувається адаптація і звикання кожної особини до тієї чи іншої форми годування і напування, від яких залежить швидкість набору стадом (зграєю) забійної маси. Якщо наприкінці періоду відгодівлі встановлені показники не будуть досягнуті, у майбутньому треба вживати заходів щодо виправлення ситуації.

А для тих, хто хоче швидко і з першого разу домогтися запланованих результатів щодо живої ваги бройлерів на кінець періоду вирощування, рекомендуємо відразу придбати комбікорми виробництва «Feed&Life». Якість та ефективність продукції цієї торгової марки неодноразово перевірена на практиці протягом останніх десяти років.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі