Утримання в'єтнамських поросят

Голосів:

Утримання в'єтнамських поросят
X
img

Поставте запитання фахівцю

Утримання в'єтнамських поросят

Незважаючи на те, що порода в'єтнамських вислобрюхих свиней була виведена не так давно, вона вже встигла стати популярною серед українських свинарів. Все завдяки тому, що в'єтнамські свині відрізняються від інших порід:

быстрый рост


Швидким зростанням і раннім дозріванням.

 

Плодовитостью свиноматок


Плодючістю свиноматок.

 

Хорошим иммунитетом.


Гарним імунітетом.

 

Чистоплотностью.


Охайністю.

 

Простым содержанием


Простим утриманням і невибагливістю у догляді.

 На тому, як правильно утримувати в'єтнамських поросят у домашніх умовах, ми і зупинимося докладно у цій статті.

Яким має бути свинарник для в'єтнамських поросят

каким должен быть свинарникПерш ніж заводити вислобрюхих в'єтнамських свиней для відгодівлі та розведення, потрібно подбати про створення сприятливих умов для утримання цієї породи.

Оскільки в'єтнамські свині – теплолюбні тварини, у ранньому віці для них важливо забезпечити нормальний температурний режим, особливо у зимову пору року. Свинарник має бути цегляним, розділеним на декілька приміщень, а вікна і двері – дерев'яними. У кожній клітці встановлюється окрема годівниця.

Для нормальної циркуляції повітря стеля свинарника має бути не нижче ніж 2 м. Крім того, у приміщенні потрібно обов'язково облаштувати вентиляцію і якісне опалення. З метою обігріву можна використати газовий конвектор, піч або інші спеціальні обігрівачі.

Бетонна підлога свинарника на 2/3 застеляється дерев'яними піддонами, які зверху можна утеплити соломою або сіном. Як матеріал для підстилки можна використати і стружку, проте її доведеться частіше змінювати, щоб уникнути появи щурів. На незастеленому бетоні поросята можуть їсти і спорожнятись. Для змиву випорожнень необхідно облаштувати відлив. Щоб убезпечити поросят від протягів, потрібно закрити наявні у стінах щілини.

Вислобрюхі свині люблять простір. Тому розмір площі станка, у якому вони утримуються, має бути приблизно 4,5 м (для холостих особин або свиноматки з дитинчатами) або 3,5 м (для кнурів).

Як облаштувати майданчик для вигулу вислобрюхих поросят

как обустроить площадкуПоруч зі свинарником має знаходитись майданчик для вигулу поросят зі спорудженим над ним навісом від сонця і дощу та басейном для купання. Останній являє собою вириту яму розміром 2х2 м і глибиною 30 см, наповнену водою. Купання у таких ваннах з брудом не дозволяє вислобрюхим поросятам перегрітися на сонці і захищає їх від комах.

Бажано, щоб на майданчику росли дерева, об стовбури яких свинки зможуть терти свої спини. За відсутності дерев можна вкопати у землю колоди.

Особливості годування в'єтнамських поросят

Особливості травної системи цих тварин такі, що їдять вони мало, проте часто, при цьому нормально перетравлювати грубу їжу не в змозі.

В наявностi
ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

З другого тижня народження поросят можна починати годувати простою їжею. Вона має бути м'якою, тому найкраще давати свіжоприготовані каші з перемеленого зерна з мішанкою (подрібненими коренеплодами, сирими овочами, фруктами, свіжою зеленню або сіном). Зерно і мішанку слід взяти рівними частинами.

Частота годування в'єтнамських поросят, які звикли до такої їжі, – двічі на день влітку і тричі на день взимку. Кількість корму на одну особину розраховується, виходячи з віку свинок:

с 5-го по 20-й деньз 5-го по 20-й день - не більше 200 г;

 

с 20-го до 40-го дняз 20-го до 40-го дня - 1,1 кг;

 

с 2-х месяцевз 2-х місяців - до 2 кг.

В наявностi
ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Переїдання поросят негативно позначається на смаку м'яса і сала, тому годувати їх слід в міру. У той же час харчування має бути збалансованим, оскільки від якості харчування в'єтнамських свиней безпосередньо залежать смакові якості м'яса.

Якщо ви плануєте зайнятися вирощуванням в'єтнамських вислобрюхих поросят з особистою або комерційною метою, радимо дотримуватися перерахованих рекомендацій щодо правил утримання і годування у комплексі. І якщо подбати про облаштування приміщення для свинок доведеться власноруч, то забезпечити повноцінне харчування в'єтнамських поросят допоможе вам купівля спеціалізованих комбікормів від компанії-виробника «Фідлайф».

У нашому інтернет-магазині можна замовити повнораціонні комбікорми для поросят різних порід від ТМ «Feed&Life» (престарт для поросят вагою 2-10 кг, старт для поросят вагою 10-25 кг) і ТМ «NORMA plus» (старт для поросят вагою 10-25 кг). Замовлення здійснюються як оптом, так і уроздріб з доставкою в усі міста України.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі