Стимулятори росту для свиней

Голосів:

Стимулятори росту для свиней
X
img

Поставте запитання фахівцю

Стимулятори росту для свиней

Суперечки щодо того, наскільки шкідливо використовувати стимулятори росту, зокрема для свиней, існували з моменту появи цього різновиду препаратів у продажу. Попри це, сьогодні у багатьох українських аптеках можна вільно придбати стимулятори росту, дозволені до застосування на законодавчому рівні. Короткому огляду цих препаратів, призначених для стимуляції росту свиней, і присвячена ця стаття.

Особливості застосування стимуляторів росту для свиней

Дія будь-якого стимулятора росту направлена на максимально швидке нарощування ваги тварини. Досягається ця мета завдяки дії спеціальних компонентів: або гормонів у складі однієї групи препаратів, або антибіотиків у складі іншої. Останні є менш небезпечними для тварин і при цьому відрізняються високою ефективністю, тому до них більше довіри.

Для правильного і пропорційного збільшення у вазі стимулятори росту починають давати або вводити поросятам на відгодівлі і продовжують аж до забою.

Врахуйте, що застосовувати стимулятори росту для свиней необхідно чітко за інструкцією, правильно розраховуючи дозування, інакше можна отримати протилежний очікуваному результат. Для досягнення найкращого ефекту до раціону свиней також рекомендується додати вітаміни.

 

В наявностi
ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

ПК 52-11. Доращивание свиней, 25-50 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Популярні стимулятори росту для свиней

Серед сучасних стимуляторів росту найрозповсюдженішими є:

ТрифузолТрифузол – противірусний препарат з імуномодулюючою, антиоксидантною, кардіопротекторною і гепатопротекторною дією. Трифузол вводять внутрішньом'язово перший раз у 1-3 добу після пологів. Через тиждень після пологів і за кілька днів до відлучення процедуру повторюють. Завдяки вакцинації трифузолом свиня у віці 6 місяців набирає у вазі до 10 кг, а її імунітет зміцнюється на 30%.
 

КарниветКарнівет – препарат, використання якого дозволяє підвищити імунітет, поліпшити травлення, сприяє швидкому й ефективному зростанню свиней. Карнівет вводиться перорально разом з питною водою протягом 5-10 днів.


НуклеоптидНуклеоптид – комплексний натуральний препарат, який проникає в організм свиней на міжклітинному рівні і тим самим позитивно впливає на нього. Нуклеоптид вводиться внутрішньом'язово протягом 3-х днів поспіль, а потім – кожні 15 днів протягом декількох місяців. За рахунок застосування препарату середньодобовий приріст збільшується до 25%. Нуклеоптид можна використовувати в поєднанні з вітамінами, антибіотиками та іншими лікарськими засобами.

В наявностi
ПК 57-11. Для лактирующих свиноматок

ПК 57-11. Для лактирующих свиноматок

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Залежно від рівня чутливості до компонентів у складі застосування названих стимуляторів росту може викликати негативну реакцію в організмі свиней. Про це виробники попереджають в інструкції до кожного з препаратів.

Вся продукція виробництва компанії «Фідлайф» виготовляється без використання стимуляторів росту. Тому корми і кормові добавки для свиней ТМ «Feed&Life» і ТМ «NORMA plus» є екологічно чистим продуктом, використання якого дозволяє свинарям отримувати безпечну продукцію.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі