Температура утримання свиней

Голосів:

Температура утримання свиней
X
img

Поставте запитання фахівцю

Температура утримання свиней

На нормальний розвиток і зростання свиней впливають температурний режим і вологість повітря, встановлені у приміщенні. Як показує фермерська практика, вони мають відповідати певному віку тварин:

Температура содержания свиней

В наявностi
ПК 54-11. Для супоросных свиноматок и хряков

ПК 54-11. Для супоросных свиноматок и хряков

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

У разі перевищення максимально допустимої температури повітря свиням загрожує перегрів, наслідками якого є зниження апетиту і кількості спожитих кормів. У результаті, сповільнюється середньодобовий набір живої маси, а це вже призводить до збільшення термінів відгодівлі та недоотримання запланованого прибутку від продажу м'ясо-сальної продукції. З цієї причини вирощуваних у промислових масштабах свиней найчастіше утримують в неопалюваних приміщеннях, що економічно вигідніше.

Під впливом низьких температур у свиней настає переохолодження, внаслідок чого вони частіше хворіють.

Також в організмі тварин сповільнюється обмін речовин, і вони стають млявішими. Як наслідок, зростає потреба у додатковій їжі, тому відбувається перевитрата кормів для свиней, що тягне за собою збільшення витрат на утримання тварин. Особливо гостро це відчувається з настанням холодної пори року, коли ціни на корми зростають.

В наявностi
ПК 50-1. Престарт для поросят, 2-10 кг

ПК 50-1. Престарт для поросят, 2-10 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Поряд з оптимальною температурою відносна вологість повітря також має бути у допустимих межах: 60-70%. Показники вологості нижче 50% в поєднанні з високими температурами підвищують рівень запиленості та забруднення повітря у приміщенні, що негативно позначається на самопочутті поголів'я.

Отже, щоб у свиней не було проблем зі здоров'ям, а у вас не виникала потреба у закупівлі кормів понад норму, підтримуйте у приміщенні для утримання тварин рекомендовані кліматичні умови.

А компанія «Feed&Life» подбає про те, щоб ваші свині отримували весь необхідний набір корисних речовин, вітамінів і мінералів, які входять до складу наших натуральних комбікормів.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі