Умови вирощування бройлерів

Голосів:

Умови вирощування бройлерів
X
img

Поставте запитання фахівцю

Умови вирощування бройлерів

Вирощування бройлерних порід вимагає створення відповідних умов, що сприяють правильному розвитку особин і інтенсивному набору ваги. Розглянемо, у яких умовах необхідно утримувати поголів'я на прикладі відгодовуваних на м'ясо курей.

помещениеПриміщення. Відведене для вирощування бройлерів приміщення має бути сухим, чистим і добре прогрітим.

 

 

вентиляцияВентиляція. Із забезпеченням правильної вентиляції виникає найбільше проблем. Особливо, якщо перший ярус кліток знаходиться на невеликій висоті від підлоги. Щоб повітряні потоки нормально циркулювали, і аміачний газ своєчасно виводився із приміщення, у ньому має бути вентиляція приточно-витяжного типу (з надходженням природного повітря через шахти і вікна і примусовою витяжкою). Через підвищений вміст аміаку у повітрі погіршується стан здоров'я бройлерів (виникають опіки очей, сліпота, наміни лап і грудки, подразнення шкіри тощо), знижується вага особин (на 20-40%), і навіть збільшується смертність птиці.

 

водоснабжениеВодопостачання. Обсяг споживання води бройлерами залежить перш за все від температури повітря, якості корму та стану птиці. Достатнім вважається, якщо птах споживає в 1,6-2 рази більше води, ніж корму.

Нормативним вимогам відповідають такі типи напувалок:

  • чашкові (дзвонові) - мінімум 0,6 см на кожну голову. Напувалки підвішують так, щоб їх борти знаходилися на рівні спини птахів, які стоять;
  • ніпельні (з високою пропускною спроможністю) - 10-12 голів на 1 ніпель;
  • ніпельні (з низькою пропускною здатністю) - 8 голів на 1 ніпель.

При цьому відстань між ніпелями має бути 35 см.

 

В наявностi
ПК 6-6. Гроувер для бройлеров, 23-36 день

ПК 6-6. Гроувер для бройлеров, 23-36 день

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Температурный и световой режим

Температурний і світловий режим. Стабільний оптимальний мікроклімат особливо важливий у перші 10 днів з моменту появи на світ птиці. У цей період значні коливання температури можуть викликати у курчат стрес, через який зазвичай зменшується споживання корму і сповільнюється зростання. А ще птахам доводиться витрачати додаткову енергію на підтримку звичної температури тіла. У холодну пору року приміщення для вирощування бройлерів промисловим способом має опалюватися за допомогою індивідуальних теплових генераторів або локальних обігрівачів, можна використовувати електро-грілки. У приватних господарствах для обігріву пташника використовують водяні калорифери.

Що стосується освітлення у пташнику, то воно може бути природним (коли світло потрапляє через вікна зі встановленими на них затемненими шторами), комбінованим із штучним або тільки штучним (створеним за допомогою ламп).

В наявностi
ПК 5-3. Престарт для бройлеров, 0-5 дней

ПК 5-3. Престарт для бройлеров, 0-5 дней

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Питание

Харчування. Як правило, бройлерам у процесі вирощування дають комбікорм. Радимо застосовувати продукцію преміум-класу «Feed&Life», призначену для різних представників порід різного віку, як високоефективні готові корми та добавки. Крім того, починаючи з 5-го дня життя, для профілактики рахіту курчатам починають давати вітаміни А і Е. Також у раціоні мають бути мінеральні корми у вигляді мушель, крейди, кісткового борошна та ін. (але тільки не пісок).

Від дотримання перерахованих умов залежить кінцевий результат бройлерного вирощування. Якщо точніше виконувати кожен з пунктів, то будуть отримані кращі м'ясні показники.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі