Вирощування бройлерів з 1-го дня на м'ясо

Голосів:

Вирощування бройлерів з 1-го дня на м'ясо
X
img

Поставте запитання фахівцю

Вирощування бройлерів з 1-го дня на м'ясо

Вирощуючи бройлерні породи тварин і птахів, слід дотримуватися певних правил. Зокрема, це стосується і спеціальної програми годування. До неї рекомендується вносити збалансовані за складом комбікорми, підібрані для конкретної категорії бройлерів. Серед продукції українських виробників за рівнем ефективності та доступності найкраще вибирати корми і кормові добавки ТМ «Feed&Life». Їх використання прискорює прибавку у вазі бройлерів і підвищує продуктивність поголів'я.

Особливості утримання та відгодівлі бройлерних тварин

Давайте розглянемо умови вирощування і режим відгодівлі бройлерних тварин.

Бройлерні курчата

Бройлерные цыплята

Помещение для цыплятПриміщення. Пташенят, які вилупилися, розміщують у спеціально обладнаному курнику. У процесі вирощування курчат використовуються годівниці різних типів: підлогові, підвісні, настінні (залежно  від схеми годування), а також бункерні, жолобкові, лоткові (залежно від конструктивних особливостей). Відповідно до зростання кросів висота годівниць і напувалок у клітках регулюється, щоб птах мав вільний доступ до корму і води. Але потрібно пам'ятати, що якість корму має вирішальне значення.

Питание бройлерных цыплятХарчування. Перший тиждень життя курчат - найважливіший. У цей період рекомендується використовувати для відгодівлі престартові добавки. Адже їх ефективність не можна недооцінювати: завдяки кожному граму вага пташенят збільшується на 1 г. З ростом курчат до їх раціону корисно додавати повнораціонний комбікорм, що випускається у вигляді гранул або крупки. Наприклад, у складі комбікормів «Feed&Life» міститься весь необхідний набір вітамінів, макро- і мікроелементів, амінокислот.

Бройлерні кріликиБройлерные кролики

Помещение для бройлерных кроликовПриміщення. Вирощувати кріликів м'ясного напрямку слід у просторому, сухому і добре провітрюваному приміщенні, оскільки тісноту, спеку і підвищену вологість вони погано переносять.

Питание для бройлерных кроликовХарчування. Щоб харчування було повноцінним, у раціоні кріликів мають бути присутні злакові зерна, вітамінні добавки, сіль. Джерелом мінералів і кальцію для організму є м'ясо-кісткове борошно. До раціону молодняка ​​обов'язково має входити кукурудза, зерно якої є висококалорійним. А ось соковитих кормів (коренеплодів, фруктів) слід уникати, інакше можуть виникнути проблеми зі шлунком.

 

Що стосується комбікорму, то раціон кріликів може включати його як у вигляді добавок, так і єдиного компонента. Від вирощуваних на повнораціонних комбікормах кролів можна домогтися добової надбавки у вазі на рівні 30-35 г. З віком тварин кількість комбікорму у денній нормі харчування скорочується шляхом введення інших видів їжі. Наприклад, у літній період кріликів можна годувати свіжою травою, а взимку давати їм сіно, гілки, солому та інші грубі корми.

В наявностi
ПК 5-4. Старт для бройлеров, 6 (0) -22 дня

ПК 5-4. Старт для бройлеров, 6 (0) -22 дня

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Бройлерні поросята

помещение для бройлерных поросятПриміщення. Місцем для вирощування бройлерних порід свиней зазвичай є хлів, простір якого поділений на 3 зони: для постійного утримання тварин, для вигулу і для купання. У приміщенні, де утримуються свині, розміщується спеціальне обладнання, розділене за функціональністю на лігво і місце для годування.

питание для бройлерных поросяХарчування. Якщо у свиноматки все в порядку зі здоров'ям, то у перші 3 тижні свого життя поросята з досить частою регулярністю (кожні 3 год.) харчуються виключно її молоком. У іншому випадку перед фермером постає завдання забезпечити поросятам повноцінне харчування. Вирішити його можна шляхом введення до раціону замінників, які готуються на основі молока і курячого яйця з додаванням вітамінів та інших компонентів.

бройлерные поросята

Починаючи з 1-2 тижнів до раціону поросят дозволяється вводити мінеральну підгодівлю. Частота годування у цей період - 3-4 рази на день, як і на етапі відлучення поросят від молока матері і переходу на сухе харчування. Поросятам у віці 2-4 місяців вже можна давати сухі і вологі корми, а також повноцінний комбікорм (в лінійці продукції «Feed&Life» є корми та БМВД, орієнтовані на свиней).

В наявностi
ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

ПК 51-1. Старт для поросят, 10-25 кг

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Види м'ясної відгодівлі поросят

З 3-місячного віку починається безпосередньо м'ясна відгодівля свиней будь-яких порід. Полягає вона у дотриманні спеціального раціону харчування. Залежно від цілей вирощування розрізняють:

  • малоінтенсивну відгодівлю (у домашніх умовах), яка характеризується невисоким добовим приростом і вагою свині до 100 кг;
  • інтенсивну відгодівлю (для продажу м'яса), при якій добовий приріст становить як мінімум 650 г, а до кінця 4-го місяця життя досягає 90 кг.

Але навіть у процесі вирощування бройлерів на м'ясо у приватному господарстві перевагу краще віддавати саме інтенсивній відгодівлі, яка дозволяє швидко досягти максимального результату. При цьому найсприятливіша пора для початку відгодівлі - весна, коли доступні зелені корми. Добова доза у цьому випадку розраховується, виходячи зі співвідношення 115 г протеїну на одиницю ваги бройлера. Для гарного засвоєння кормів у раціоні обов'язково має бути сіль, а також вітаміни і дріжджі. А щоб м'ясо не мало стороннього присмаку, за 30 днів до забою бройлерної свині з її раціону потрібно вилучити добавки у вигляді висівок, рибного борошна, сої.

Дуже важливо дотримуватися правил вирощування бройлерів, починаючи вже з першого дня їх життя. Тоді до кінця встановленого нормативного терміну особини неодмінно продемонструють заплановані результати щодо живої ваги.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі