Вирощування і утримання бройлерів взимку

Голосів:

Вирощування і утримання бройлерів взимку
X
img

Поставте запитання фахівцю

Вирощування і утримання бройлерів взимку

У регіонах, де взимку не спостерігаються низькі температури, спеціально опалювати пташник з бройлерами немає потреби. Головне, щоб у приміщенні не було щілин, а підлога була утеплена підстилковим матеріалом. Інакше у тій місцевості, де сильні морози зовсім не рідкість.

Способи обігріву пташника у зимовий період

Взимку комфортні для вирощування бройлерів температурні умови досягаються двома способами:

В наявностi
ПК 5-4. Старт для бройлеров, 6 (0) -22 дня

ПК 5-4. Старт для бройлеров, 6 (0) -22 дня

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Природний обігрів

Естественный обогрев

  • По-перше, для запобігання протягів і вогкості потрібно закупорити наявні щілини у дверях і вікнах пташника. З метою збереження тепла у приміщенні його стіни і стелю бажано утеплити пінопластом або мінеральною ватою.
  • По-друге, однією зі складових природного обігріву курника є глибока підстилка. Для її створення знадобиться гашене вапно, яке засипається на підлогу у кількості 1 кг на 1 кв.м площі. Зверху на вапно вкладається шар соломи або тирси (не менше 10 см) як ізолюючий матеріал.
В наявностi
НПК 6-6. Откорм для бройлеров 19-42 дня

НПК 6-6. Откорм для бройлеров 19-42 дня

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Штучний обігрів

Искусственный обогрев

  • Інфрачервоні лампи. Якщо площа пташника не перевищує 12 кв.м, ці пристрої підійдуть найкраще. Вони зберігають підстилку сухою, більшу частину енергії витрачають на тепло, не «поглинають» кисень і не дратують бройлерів своїм світлом. Але врахуйте, що такі лампи можна використовувати за умови суворого дотримання заходів протипожежної безпеки. При цьому термін експлуатації ІЧ-ламп досить короткий.
  • Інфрачервоні обігрівачі. Завдяки їх встановленню поверхні у приміщенні з вирощуваними бройлерами нагріваються від впливу інфрачервоних променів. Обладнання потрібної потужності підбирається з урахуванням площі приміщення (на один невеликий за розміром пташник потрібен ІЧ-обігрівач потужністю 500 Вт). З метою підвищення ефективності та економії електроенергії не завадить додаткове оснащення приладу терморегулятором.
  • Опалювальні печі. Пристрої менш ефективні для обігріву у порівнянні з ІЧ-лампами і ІЧ-обігрівачами. При цьому їх установка у курниках більш клопітка, оскільки необхідно додатково убезпечити бройлерів від пожежі, ймовірність виникнення якої у такому разі дуже висока. Щоб уникнути цього, треба постійно контролювати роботу опалювальної печі і температуру повітря у приміщенні.

Із розглянутих варіантів утримання птиці у зимовий період ви можете обрати той, який вам найбільше підходить. Поряд із грамотним обігрівом приміщення не забувайте також і про правильний режим годування бройлерів. Якщо в раціон харчування курчат і дорослих особин входитимуть комбікорми від компанії «Feed&Life», птах буде отримувати весь необхідний набір корисних речовин. А значить, поголів'я бройлерів легше перенесе морози і збереже свою чисельність.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі