Яка порода перепелів з найвищою несучістю?

Голосів:

Яка порода перепелів з найвищою несучістю?
X
img

Поставте запитання фахівцю

Яка порода перепелів з найвищою несучістю?

Розведення перепелів з метою отримання яєць - один із затребуваних напрямків діяльності бізнесменів-птахівників. Для птахів яєчної спрямованості поряд з високою несучістю протягом усього життя характерне раннє настання статевої зрілості. У той час як домашні кури починають нестися лише через 8 місяців, початок відкладання яєць у перепелів відбувається вже з 5-8 тижневого віку (залежно від породи самок). А загальнорічна кількість яєць досягає 280-310 штук.

Топ-5 яєчних порід перепелів

Давайте розберемося, яка порода перепелів з найвищою несучістю. Отже, до категорії основних постачальників яєць входять такі різновиди:

Смокінговий 

Таку назву перепел отримав завдяки характерному для самців і самок забарвленню: голові, шиї, грудях, нижній частині тіла білого кольору і темно-коричневій верхній частині тіла. Вага самців становить 140-160 г, самки важать трохи більше - 160-180 г. Вік початкової яйцекладки - 40-45 днів, кількість яєць на рік - 260-280 шт. середньою вагою 10-11 г. Перепели смокінгової породи відрізняються підвищеними вимогами до умов вирощування.

 

В наявностi
ПК 3-8. Гроувер для перепелов, 4-6 недель

ПК 3-8. Гроувер для перепелов, 4-6 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Чорний англійський 

Перепели цієї породи схожі з різновидом білих англійських пернатих, відмінність лише у темному забарвленні пір'я (від чорного до світло-коричневого кольору). Належність до породи чорних англійських перепелів можна визначити по щільному корпусу, коротким ногам і добре розвиненим крилам. Коричневий дзьоб птахів має подовжену форму. Самці набирають масу приблизно 160-170 г, самки - 180-200 г. Несучість цієї породи від 270 до 290 яєць на рік. Якщо стоїть завдання отримати харчові яйця, самок і самців утримують окремо, якщо інкубаційні - зі статевозрілих особин формують невеликі сім'ї.

 

Білий англійський 

І у самців, і у самок цієї породи забарвлення пір'я практично повністю біле, іноді з чорними вкрапленнями на голові або спині. Дзьоб і ноги світлих відтінків. Вага чоловічих особин знаходиться у межах 135-160 г, жіночих - 155-180 г. Річна несучість - 280-290 яєць вагою 10-11 г. Спосіб утримання перепелів залежить від подальшого призначення яєць. У разі вирощування птиці для виробництва харчових яєць самки і самці утримуються окремо, для отримання інкубаційних - необхідно сформувати невеликі сім'ї як тільки особини досягнуть статевої зрілості.

В наявностi
ПК 6-41.Финиш для перепелов, 5-6 недель

ПК 6-41.Финиш для перепелов, 5-6 недель

Ціна:

Введіть потрібну кількість мішків:
Купити

Мраморний 

Являє собою мутаційну форму японських перепелів, з якими має багато спільного. У птахів сіро-димчасте забарвлення пір'я без малюнка. У середньому самці важать приблизно 120 г, самки - 145 г. Середньорічна несучість знаходиться на рівні 260-300 яєць вагою 10-12 г.

 

Японський 

Очолює список яйценосних порід цей виведений у результаті селекції різновид птахів із гарною життєздатністю. До того ж японський різновид вважається одним із найневибагливіших в утриманні. Самці мають світло-коричневе забарвлення пір'я на грудях, самки - оперення світло-сірого кольору з чорними цятками, що зближує їх зі своїми дикими побратимами. Колір дзьоба темний. Вага дорослих самців досягає 100-130 г, самок - 140-160 г. Яйцекладка починається у 40-60-денному віці, середньорічна несучість складає 290-320 яєць масою 8-11 г.

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5

Статті по темі