За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), Проект Farming Development Center (FDC) представляє вам свій канал YouTube. На каналі FDC ви знайдете багато цікавої та корисної інформації.
Також залишаючи коментарі під відео на YuoTube каналі, під них будуть підлаштовуватися ролики та розбирати корисну інформацію для вас.  

 

Що таке генетика?

В останньому відео (яке нещодавно вийшло на YouTube каналі) Барановський Дмитро Іванович, Екс-Ректор ХДЗВА, кандидат сільськогосподарських наук, доктор філософії, професор ХДЗВА, академік УАН. Є автором (співавтором) 454 наукових публікацій, 58 методичних видань, дев’яти підручників і навчальних посібників з грифом Міносвіти і Мінагрополітики, п’яти монографій, десяти книг і брошур науково-популяризаційного та методичного спрямування. Автор галузевого стандарту вищої освіти за спеціальністю «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва». Розповів, як допоможе генетика у вашому домашньому господарстві.

 

Козяча ферма

Цікава екскурсія на козячій фермі. "Святогірська коза" є переможцями міжнародної виставки козиного молока серед 350 країн СНД та далекого зарубіжжя. Також вони виготовляють понад 30 сирів із непростерилізованого козячого молока екстра класу.

Підписуйтесь на YouTube канал Farming Development Center!

 

Помилки у тваринництві

ТОП 10 поширених помилок у тваринництві, яких слід уникати.

 

Аналіз комбікорму на інфрачервоному аналізаторі

Демонструємо роботу інфрачервоного аналізатора фірми Bruker.

 

 

USAID Chemonics FeedLife FDC