Про компанію

@name

Напрямок діяльності компанії - виробництво кормів і кормових добавок преміум-класу, різної складності і призначення, що випускаються під торговою маркою «Feed & Life»

КОМПАНІЯ «FEED&LIFE»

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФІДЛАЙФ» засновано у січні 2008 року. За декілька років, завдяки повному технічному і технологічному переозброєнню та ефективному менеджменту, підприємство досягло статусу одного з провідних у своїй галузі на українському ринку.

@name

Напрямок діяльності компанії – виробництво кормів та кормових добавок преміум-класу, різної складності та призначення, що випускаються під торгівельною маркою «Feed&Life»:
• гранульовані, або у формі крупки, повнораціонні комбікорми (с/г тварини, птиця)
• гранульовані комбікорми-концентрати (с/г тварини)
• білково-вітамінно-мінеральні добавки (с/г тварини, птиця)
• премікси (с/г тварини, птиця)
• корми для риб
• мінеральні суміші для худоби
Окремий сегмент виробництва – престартерні комбікорми на основі авторської, ексклюзивно створеної технології.

@name

Доступна, високої якості продукція, з натуральних, безпечних сировинних компонентів, завжди була і залишається візитною карткою підприємства. Успіх компанії насамперед заснований на практичному досвіді, впровадженні провідних технологій в годівлі, виробництві кормів, та новаторських - у подготовці сировини для виробництва готової продукції.

ТОВ «ФІДЛАЙФ» пропонує своїм Клієнтам не тільки типові, стандартні продукти та кормові програми, але й розроблені за індивідуальними вимогами.

Головні принципи компанії – професіоналізм, надійність, эфективність, стабільна якість, гнучкі ціни.