Виробництво

Комбікормовий завод ТОВ «ФІДЛАЙФ» укомплектований високотехнологічним обладнанням швейцарської компанії «Buhler AG» з системою повної автоматизації процесів.

З 2008 по 2013 рік проведена повна реконструкція виробничих потужностей:

1

Модернізовані всі транспортні лінії підприємства

2

Збільшені можливості прийому зернової та білкової сировини до 80 тон на годину

3

Встановлена відокремлена лінія мікро дозування для виробництва кормових добавок та преміксів, з потужністю 12 тис. тон на рік

4

Додатково запущені дві лінії грануляції з подвійною системою кондиціонування та стерилізації продукту, що дозволяє виробляти 150 тис. тон гранульованих комбікормів за рік

5

Введена в эксплуатацію автоматична лінія по упаковці продукції у клапанні мішки (10 кг, 25 кг), з потужністю 22,5 тони на годину
У разі надходження замовлення з боку Клієнта можлива упаковка у тару більш дрібного обсягу – 2 кг та 5 кг.

6

Виконано повне технічне переобладнання виробничо-технологічної лабораторії, яка здійснює на всіх етапах виробництва:
- тотальний контроль всієї сировини;
- постійний контроль усього виробничого процесу;
- регламентний контроль продукції.

7

Доставка продукції Клиєнту може здійснюватися автомобільним транспортом (включаючи транспорт спеціального призначення з пневмо розвантаженням для кормів, що відвантажуються насипом), та залізничним транспортом.

8

Реалізація комбікормів та кормових добавок можлива безпосередньо з виробництва або через офіційну представницьку мережу в регіонах.

9

Для сегмента роздрібних Клієнтів постійно функціонує магазин фірмової торгівлі.

текст

Для всіх, кого цікавить, в яких умовах здійснюється виробництво комбікорму ФІДЛАЙФ, пропонуємо короткий огляд основної діяльності нашого підприємства.

 

Технологічні потужності ФІДЛАЙФ зосереджені на спеціалізованому заводі, укомплектованому сучасним швейцарським обладнанням. Завдяки повній автоматизації виробничих процесів ми маємо можливість запропонувати вам найнижчі ціни, за якими ви можете придбати наші високоякісні продукти.

 

У період з 2008 по 2013 рр. на заводі ФІДЛАЙФ був проведений ряд заходів, спрямованих на те, щоб поліпшити виробництво комбікормів для тварин
як за кількісними, так і за якісними показниками:

  • Модернізація транспортних ліній.
  • Збільшення можливостей прийому зерна до 80 т / год.
  • Запуск двох додаткових ліній грануляції, що дозволило щорічно випускати 150 тис. т гранульованих комбікормів.
  • Встановлення окремої лінії мікродозування, яка щороку виробляє до 12 тис. т кормових добавок і преміксів.
  • Введення в експлуатацію автоматичної лінії з пакування комбікормів в клапанні мішки вагою 10 кг і 25 кг.

 

В даний час виробництво гранульованого комбікорму на заводі ФІДЛАЙФ супроводжується контролем якості на кожному з етапів виробництва:

  • Тотальним контролем сировини.
  • Постійним контролем виробничого процесу в цілому.
  • Регламентним контролем продукції.

 

Розфасований на заводі по мішках комбікорм наші клієнти отримують шляхом доставки в будь-який регіон України спеціалізованим автомобільним транспортом, в тому числі транспортом з передбаченим в ньому пневморозвантаженням для комбікормів, що вивантажуються навалом.

 

Заводські комбікорми ФІДЛАЙФ можна придбати кількома способами:

 

Обирайте найбільш зручний для вас спосіб купівлі комбікормів виробництва ФІДЛАЙФ - та особисто оцініть високу ефективність використання нашої продукції в умовах дрібного або великого фермерського господарства.