Інтернет-магазин заводу ФІДЛАЙФ

Виробництво комбікормів, кормових добавок, замінників молока

КОМБІКОРМИ І КОРМОВІ ДОБАВКИ КОМПАНІЇ ФІДЛАЙФ

Готові рішення - Власні лінії комбікормів і кормових добавок

максимальний вибір - лояльні ціни – комфортні покупки

НОРМА plus™

Продукти торгової марки НОРМА plus™ орієнтовані на спрощенну систему вирощування та відгодівлі в умовах фермерських і приватних господарств.

В будь-який час можна замовити і купити повнораціонні комбікорми для бройлерів, курей-несучок, водоплавних птахів, свиней торгової марки НОРМА plus™

Комбікорми НОРМА plus™ відпускаються/реалізуються упакованими в поліпропіленові ламіновані клапанні мішки (25 кг) закритого типу, на палетах, або без палет (для роздрібної мережі).

Індивідуальний підхід:

Всі продукти торгових марок Feed&Life® і НОРМА plus™ створені на основі рекомендацій провідних світових центрів в області годування і генетики.

Мають найкращі характеристики:

ISO 9001   ISO 22000

ФідСорб™

Нові, багатофункціональні кормові матеріали, об'єднані під торговою маркою ФідСорб ™ - розподіляються на два напрямки:

У складі мають мінеральну і органічну частини. Мінеральна складова - монтморилоніт, органічна - гумінові кислоти, жива дріжджова культура Saccharomyces cerevisiae, складні фітокомплекси.

Продукти лінії ФідСорб ™ реалізуються в упаковці - п'ятишаровий крафт-мішок відкритого типу (25 кг), на палетах (для профільних підприємств, фермерських господарств), або без палет (для роздрібної мережі).

 

Feed&Life®

Продукти торгової марки Feed&Life® призначені для програм інтенсивного вирощування і відгодівлі, як в умовах спеціалізованих, профільних підприємств, так і в умовах дрібних фермерських, і приватних господарств. Адаптовані під будь-які вікові і технологічні категорії сільськогосподарських тварин, птиці, промислових риб.

В будь-який час можна замовити і купити повнораціонні комбікорми для бройлерів, курей-несучок, перепелів, індиків, водоплавної птиці, свиней, кролів, ексклюзивні корми і прикормки для риб, корми для коней, спеціалізовані комбікорми для овець, кіз, комбікорми для великої рогатої худоби торгової марки Feed&Life®.

Розробка і виготовлення будь-яких кормів, білкових добавок (білкових, білково-вітамінних, білково мінеральних), преміксів за індивідуальними замовленнями і технологічними вимогами клієнта, з урахуванням конкретної кормової бази, кормосумішного обладнання та ін.

В будь-який час можна замовити і купити кормові добавки різної концентрації (БВМД, білкові концентрати, премікси), для бройлерів, курей-несучок, індиків, водоплавної птиці, свиней, великої рогатої худоби, замінники молока для молодняка свиней, великої та дрібної рогатої худоби торгової марки Feed&Life®.

Комбікорми Feed&Life® відпускаються/реалізуються навалом (для підприємств), упаковані в поліпропіленові ламіновані клапанні мішки (25 кг, 10 кг) закритого типу, і в зашивний поліпропіленовий ламінований мішок відкритого типу універсального призначення (25 кг), на палетах, або без палет (для підприємств і роздрібної мережі).

Можлива упаковка комбікормів для роздрібного використання в крафт-пакет вагою 5 кг (для роздрібної мережі).

Білково-вітамінно-мінеральні добавки, премікси, замінники молока Feed&Life® відпускаються/реалізуються упакованими в зашивний поліпропіленовий, ламінований мішок відкритого типу (25 кг), на палетах, або без палет (для підприємств і роздрібної мережі).