БВМД

Ваша мета - домогтися високої ефективності вирощування домашніх тварин у фермерському господарстві? В цьому вам допоможе використання БМВД (білково-мінеральних вітамінних добавок) власного виробництва «Feed&Life». Підмішування їх до основного корму підвищує продуктивність особин, одночасно знижуючи при цьому собівартість продукції і тим самим збільшуючи прибуток.

Характеристика БМВД «Feed&Life»

Білково-вітамінні мінеральні добавки «Feed&Life» є однорідними- сумішами, додавання яких до зернового раціону дозволяє збагатити його протеїном, вітамінами, мікро- та макроелементами. Рекомендована норма введення БМВД відрізняється для різних видів домашніх тварин і птиці та знаходиться в межах 5-30%.

Інгредієнтами білково-мінеральних вітамінних добавок виступають різні види шроту та муки, дріжджі, премікс. Також до складу БМВД можуть входити такі зернові, як овес, пшениця, ячмінь, кукурудза, горох та інші. Частка кожного з компонентів в наборі може бути різною, оскільки підбирається під конкретний вид та вік тварин, для яких призначена добавка.

Різновиди БМВД від ТМ «Feed&Life» та їхня дія на організм

У лінійці продукції ТМ «Feed&Life» представлені сім найменувань білково-мінеральних вітамінних добавок: для бройлерів, курей-несучок, свиней, великої рогатої худоби, качок, індиків.

Використання за призначенням будь-якої з добавок дозволяє збалансувати раціон тварин і птиці за складом амінокислот, вітамінів, мінеральних елементів.

Завдяки використанню БМВД преміум-класу «Feed&Life» організм тварин і птахів швидше переварює та засвоює поживні речовини з кормів. Під впливом натуральних компонентів добавок активізується діяльність ферментативної, імунної та гормональної систем тварин і птахів.

Що дає застосування БМВД «Feed&Life»

В результаті додавання білково-мінеральних вітамінних добавок «Feed&Life» в потрібному дозуванні до корму тварин і птахів відзначається:

З використанням БМВД «Feed&Life» без заборонених інгредієнтів у складі процес годування буде не тільки ефективним, але й безпечним.

Як замовити БМВД ТМ «Feed&Life»

Вигідно купити білково-мінеральні вітамінні добавки як оптом, так і в роздріб ви можете шляхом оформлення замовлення в інтернет-магазині компанії «Feed&Life». Другий варіант - набрати один з номерів телефонів, зазначених на сайті. Замовлена ​​будь-яким способом продукція буде доставлена ​​в межах України найбільш зручним для вас способом з можливих. У разі виникнення питань на них готові відповісти наші фахівці.