Велика рогата худоба

Голосів:

В наявностi
КДКРС 10 арт. 601101. Для дойных коров

КДКРС 10 арт. 601101. Для дійних корів

Ціна:
517.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
КМКРС 25 арт. 621110. Для молодняка КРС, 3-6 месяцев

КМКРС 25 арт. 621110. Для молодняку ВРХ, 3-6 місяців

Ціна:
631.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
КРМКРС 10 арт. 631101. Для молодняка КРС, 7-12 месяцев

КРМКРС 10 арт. 631101. Для молодняку ВРХ, 7-12 місяців

Ціна:
613.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Прагнете підвищити ефективність відгодівлі телят і продуктивність молочних корів в своєму фермерському господарстві? Для цього необхідно оптимізувати раціон вирощуваних особин. Найкращим кормовим рішенням буде придбання й використання білково-мінеральних вітамінних добавок (БМВД) для великої рогатої худоби (ВРХ) від компанії «Feed&Life».

Опис БМВД для ВРХ виробництва «Feed&Life»

Компанія «Feed&Life» випускає БМВД для молодняка ВРХ віком 3-6 місяців і 7-12 місяців, а також для дійних корів. У чистому вигляді добавки не використовуються, а змішуються з кормом. Добавки для великої рогатої худоби нашого виробництва можна поєднувати з будь-якими раціонами та кормовими базами.

Добавки для ВРХ «Feed&Life» - це однорідна суміш, виготовлена з подрібнених мінеральних кормів і збагачена необхідними вітамінами та мікроелементами.

Основним компонентом БМВД «Feed&Life» слугує сировина з високою часткою протеїну, а додатковими - біологічно активні речовини та поліпшувачі смакових якостей.

Залежно від віку тварин білково-мінеральні вітамінні добавки для ВРХ від ТМ «Feed&Life» підмішуються до комбікорму в кількості від 10% до 30% загальної маси готового корму. Подача в складі корму високоякісних сумішей забезпечує зростаючий організм молодняка й дорослих корів енергією, покращує перетравлення їжі та полегшує процес засвоєння корисних речовин.

Переваги БМВД для великої рогатої худоби від «Feed&Life»

З початку вигодовування телят і корів добавками ТМ «Feed&Life» поступово поліпшується фізіологічний стан жуйних тварин, посилюється їх зростання і розвиток.

Введення білково-мінеральних вітамінних добавок до раціону відгодовуваних телят і дійних корів на постійній основі дозволяє:

У порівнянні з комбікормом, БМВД для ВРХ виробництва «Feed&Life» довше зберігаються без втрати своїх властивостей за рахунок спеціальних речовин, що містяться в їхньому складі.

Зручне замовлення БМВД для ВРХ від «Feed&Life»

З метою купівлі сучасних добавок для ВРХ «Feed&Life» вам навіть не потрібно спеціально відвідувати фірмовий склад-магазин або представництва компанії в регіонах України. Достатньо зайти у розділ «Інтернет-магазин» на офіційному сайті «Feed&Life» та замовити онлайн потрібну кількість мішків БМВД для великої рогатої худоби з доставкою по Україні. Тим, кому простіше зробити замовлення по телефону, пропонуємо скористатися зазначеними контактами для зв'язку.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5