Качки

Голосів:

В наявностi
КРУ 10 арт. 10100015. Для уток родительского стада

КРУ 10 арт. 10100015. Для качок батьківського стада

Ціна:
811.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Займаєтеся розведенням і вирощуванням домашніх качок? І зацікавлені в швидкому збільшенні їхньої маси і яєчної продуктивності? Радимо купити білково-мінеральні вітамінні добавки (БМВД) для качок від надійного виробника в Україні - компанії «Feed&Life». БМВД нашого виробництва характеризується високою поживною цінністю для птахів і зручністю у використанні.

Сфера застосування БМВД для качок ТМ «Feed&Life»

Особливість качок полягає в тому, що ця водоплавні птахи інтенсивно ростуть і добре засвоюють корми. З огляду на це фахівцями «Feed&Life» і була розроблена натуральна добавка для качок з повним набором протеїнів, вітамінів, мікро- і макроелементів, які служать джерелом енергії для птахів.

Компанія «Feed&Life» пропонує купити сертифіковану БМВД для качок батьківського стада. Добавка розфасована в мішки вагою по 10 і 25 кг і є універсальним засобом підгодівлі. Білково-мінеральна вітамінна добавка для качок ТМ «Feed&Life» підходить для качок різних вікових груп, що вирощуються як в спеціалізованих фермерських господарствах, так і в домашніх умовах.

Особливо рекомендується давати БМВД «Feed&Life» каченятам, які потребують додаткового надходження в організм елементів живлення.

Чому БМВД для качок «Feed&Life» - ваше найкраще рішення

Користь від регулярного застосування органічної добавки для качок ТМ «Feed&Life» перевірена на практиці й виражається в тому, що засіб:

З використанням збалансованої за складом БМВД для качок «Feed&Life» відпадає необхідність в придбанні додаткової підгодівлі для птахів. Таким чином ви економите загальні витрати на вирощування птахів та отримуєте можливість збільшити кінцевий прибуток.

Де купити БМВД для качок ТМ «Feed&Life»

Придбати білково-мінеральну вітамінну добавку для качок ТМ «Feed&Life» за вигідною ціною ви можете, відвідавши наш фірмовий магазин або зв'язавшись по телефону з офісами представництв компанії в регіонах України.

Ще простіше купити БМВД для качок можна шляхом онлайн-замовлення в інтернет-магазині «Feed&Life», вибравши з повного асортименту в каталозі необхідний вам продукт. Далі ви заповнюєте всі обов'язкові поля спеціальної форми, вказуєте відповідний спосіб доставки товару та сплачуєте замовлення зручним способом. У разі виникнення питань на них готові відповісти наші фахівці.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5