ФРЕШ осушитель подтилки

Голосів:

ФРЕШ осушувач підстилки

Ціна:
477.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
Упаковка:
Персоналізований мішок
Опис
Характеристики

Осушувач підстилки «ФРЕШ» ТМ ФІДСОРБ

Порошок для дезодорації і осушення «ФРЕШ» ТМ ФІДСОРБ - світло-рожевого кольору з характерним специфічним запахом. 

Осушувач підстилки «ФРЕШ» ТМ ФІДСОРБ - це суха багатокомпонентна порошкоподібна суміш, призначена для санітарної обробки приміщень, в яких містять сільськогосподарських тварин і птицю. До переваг даного продукту можна віднести спосіб його застосування - рівномірний розподіл, розсипання на підстилку або розпилення в об'ємі приміщення, яке можна проводити навіть в присутності тварин і птиці. Для отримання очікуваного результату необхідно використовувати постійно, підсипаючи в міру візуального моніторингу роботи препарату.

Спеціальна формула активних речовин. В основі продукту знаходяться різні форми мінералів кремнію, кальцію, калію, міді, алюмінію і ін. Мікроелементів, кислотні буфери, які значно знижують PH середовища, при цьому значно посилюється бактерицидна дія солей і силікатів, що мають потужний всмоктувальний ефект. PH менше 7.

Мінерали адсорбують настільки сильно, що можуть вбивати личинки і кокони мух. Структура поверхні деяких мінералів має великі пори, що сприяє негайному поглинання води або сечі. Інший мінерал, у якого більш дрібнопориста структура, продовжує поглинати і прибирати залишки рідини.

«ФРЕШ» ТМ ФІДСОРБ:

  • необхідно застосовувати на комунікаційних шляхах в стайнях, входах в бокси і боксах, з особливим акцентом на найбільш вологі частини приміщення;
  • ефективний проти мікробів, які викликають нагноєння копит, захворювань дихальних шляхів, а також значно покращує мікроклімат в стайні і зменшує кількість личинок мух;
  • використовується на всій поверхні клітинах і безпосередньо в гніздах. Особливу увагу слід звернути на місця скупчення відходів, місця навколо поїлок, а також на дезінфекцію всієї підстилки перед введенням нового стада. Використання препарату дозволяє знищити хвороботворні патогени і запобігає поширенню алеутської хвороби, запобігає появи жирних гнізд і значно знижує викиди аміаку;
  • однаково добре застосовується в відгодівельних приміщеннях для кроликів, голубів, страусів і багатьох інших видів тварин, а також місцях, де існує висока концентрація тварин. Завдяки біоцидним властивостями мінімізує виникнення багатьох захворювань, а також за рахунок зниження викидів аміаку і осушення дезінфікованих поверхонь покращує мікроклімат в приміщенні. Регулярне використання покращує умови життя тварин і значно впливає на їх стан. Препарат не тільки бореться з хвороботворними мікроорганізмами, але і зменшує кількість жуків і личинок, значно знижує вологість і концентрацію аміаку в приміщенні.

Поставляється в 25-ти кілограмових паперових мішках.

Інструкція до застосування: Препарат розсипається на підстилку в боксах, стійлах, в гніздах і на підлогу в хліві для знищення бактерій і вірусів. Випробування показують, що використання 50 - 100 г продукту на 1 м2 зменшує рівень бактерій на 96 - 99%. Розсипати можна вручну або розпилювачем не рідше 2-х разів на тиждень.

Умови зберігання: сухе, темне місце при температурі -40 до +50

Термін придатності 6 місяців

Берегти від вологи, гігроскопічний.Показники Од.вим. Значення
Щільність кг/м3 1 800 - 2 200
Максимальне поглинання мк моль/г 5,5 - 5,8
Питома поверхня м2 до 600 - 800
Катіонно-обмінна здатність ммоль экв/100г 80 - 150
Кислотність рН 7,3
Набухання % 150
Вміст води % Max 8
Твердість 2,9
Колір від світло рожевого до коричневого
Діоксид кремнія (SiO2) % 63
Оксид заліза (Fe2O2) % 8,7
Оксид алюмінію (Al2O3) % 17,1
Оксид кальцію (CaO) % 5,5
Оксид магнію (MgO) % 2,3
Оксид калію (K2O) % 1,3
Оксид натрію (Na2O) % 0,8
Оксид міді (CuO) % 0,01
Оксид цинка (ZnO) % 0,01
Оксид заліза (Fe2O3) % 8,8
Оксид сірки (S2O5) % 0,1
Оксид фосфору (P2O5) % 0,02
Хлор (Cl) % 0,0
Залишок (вода) % До 8
Рекомендована доза на 1 м2 г 50 - 100

 

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5