Улучшитель яичной скорлупы «Titan's strength»

Голосів:

Поліпшувач яєчної шкаралупи «Titan's strength»

Ціна:
1410грн
Введіть потрібну кількість мішків:
Упаковка:
Персоналізований мішок

Поліпшувач яєчної шкаралупи ФЛ «Titan's strength» ТМ ФІДСОРБ

Даний препарат заснований на природному комплексі мінералів, а також хелатних формах мінералів рідко зустрічаються в годівлі птиці.  

Препарат застосовується при підвищеному бою і насічки шкаралупи яєць. Дозування становить від 1-го до 3-х кг на тонну корму, в залежності від існуючих проблем в господарстві.

Добавка ФЛ «Titan's strength» – єдина спеціалізована добавка в Україні для зміцнення яєчної шкаралупи за рахунок збагачення раціону незамінними мінералами, такими як кремній, магній, калій та ін.

Форма – сухий сипкий порошок, має забарвлення від світло рожевого до коричневого кольору. Загальна вологість до 6%.

Препарат містить наступні елементи мінералів в біологічно-доступній формі, такі як: кремній, алюміній, кальцій, калій, магній, сірка, кобальт, натрій, титан, марганець, кобальт, мідь, цинк, хром, германій, галій, рубідій, цирконій, ніобій  та ін..

Дані елементи знаходяться в різних хімічних формах - солі, оксиди, хелати. Основні елементи несуть біологічну роль у формуванні та підтримці буферних систем в організмі птиці, формуванні кальцификатов в кістках і шкаралупі, формуванні есенціальних систем, виступають Ко - ферментами і каталізаторами хімічних процесів в клітці, також беруть участь як імунні модулятори підвищують загальну захист організму в цілому, мають антистресовим властивістю. Нормалізують водно-електролітний баланс і є джерелом незамінних мінералів що не містять хлору (який згубно впливає на якість шкаралупи).

«Titan's strength» – виготовлений на основі сировини з древніх покладів органоминерального походження, що має інформацію екологічно чистої природи докембрийского періоду. Видобувається на глибині 70-100м. Містить практично всі необхідні організму птиці макро- і мікроелементи, в тому числі елементи лужного характеру - 77%, кислотного 23%.

Маючи високий рівень елементів лужного характеру, «Titan's strength» сприяє швидкій нормалізації кислотно-лужної рівноваги в організмі, а завдяки високій сорбційної здатності є ефективним детоксикантом. Здійснює хелацію жовчних солей, адсорбцію кишкових газів, носіїв інфекції, фіксацію і нейтралізацію бактеріальних токсинів, неперетравленої глюкози. Чи не призводить до порушень водно-електролітного балансу, що дозволяє використовувати його тривалий час. Володіє обволакивающим властивістю за рахунок взаємодії з глікопротеїнами слизу, що покращує якісні і кількісні її показники (мукопротекція), а також підвищує опірність слизової оболонки кишечника до дії подразників (цитопротекцію).

Як основний елемент, до складу препарату «Titan's strength»  входить кремній (до 30%), який дуже важливий у фізіологічному і інформаційному аспекті. При його дефіциті в організмі прискорюються процеси передчасного старіння і пов'язані з ним захворювання (метаболічний синдром, синдром канкрофіліі, хронічної втоми і ін.) Встановлено, що кількість кремнію в живих організмах з віком зменшується і без кремнію. Навіть при наявності достатньої кількості вітаміну D3, не засвоюється кальцій з різних харчових джерел.

Маючи хімічний склад, близький складу внутрішньоклітинної рідини організму, «Titan's strength», що несе інформацію схожою, але ретельно відрегульованим системи, виявився здатним нормалізувати активність ферментів антиоксидантного захисту навіть в умовах дії найбільш сильного стресу - радіаційного опромінення.

«Titan's strength» - позитивно впливає на гормональну функцію птиці в цілому, підвищує репродуктивні властивості організму птиці. Знижує рівень гормонів стресу. Нормалізує рівень інсуліну в крові і позитивно впливає на формування кальцію шкаралупи яєць.

Умови зберігання: сухе, темне місце при температурі -40 до +50

Термін придатності 6 місяців

Берегти від вологи, гігроскопічний.Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5