Комбікорми для тварин

Цікавлять спеціалізовані готові корми для тварин оптом чи вроздріб за доступною вартістю? В такому випадку радимо вам зайти в ФІДЛАЙФ - інтернет-магазин кормів для тварин і риб, білкових добавок і преміксів для тварин та птахів. Також на нашому сайті ви можете знайти і замовити престартерні корми для тварин авторської розробки «Feed&Life».

Корми для тварин (Україна) від «Feed&Life»

Виробництво кормів для тварин зосереджено на заводі компанії ФІДЛАЙФ, де виконується контроль за дотриманням міжнародних норм якості продукції.

В результаті на ринок надходять повнораціонні корми для сільськогосподарських тварин в гранулах або крупицях щільної структури.

В асортименті ФІДЛАЙФ представлені комбікорми двох напрямків:

Залежно від способу розведення домашніх курей, свиней, овець, коней та ін. вам залишається обрати корми для тварин, ціна на які приваблива як для наших постійних, так і для нових клієнтів.

5 причин купити корм для тварин «Feed&Life»

На користь купівлі корму для тварин «Feed&Life» говорить те, що наша продукція:

Купити корм для тварин «Feed&Life» через інтернет

Купити корми для тварин оптом чи вроздріб ви можете шляхом замовлення потрібної кількості мішків в інтернет-магазині ФІДЛАЙФ. Тут можна зручно ознайомитися з повним асортиментом нашої продукції та уточнити її наявність на складі за телефоном. Крім самовивозу, можлива доставка корму для тварин «Feed&Life» територією України службою транспортного або поштового перевезень.

 

Питання / відповідь

Отримайте відповіді на актуальні питання від фахівців Feedlife

Як приготувати комбікорм для бройлерів самостійно?

Для бройлерів, які досягли місячного віку і старше, самостійно можна приготувати комбікорм з суміші наступних компонентів:

  • 25% пшениці;
  • 25% гороху;
  • 20% кукурудзи;
  • 20% сої;
  • 10% макухи соняшника.

 Більше інформації з питання в нашій статті  ОМБІКОРМ ДЛЯ БРОЙЛЕРІВ СВОЇМИ РУКАМИ: РОБИТИ САМОМУ ЧИ КРАЩЕ КУПИТИ?"