Повнораціонний комбікорм Feed & Life ™

Не знаєте, де купити комбікорм перевіреної якості безпосередньо від виробника? В Україні на виробництві даного виду продукції вже більше десяти років успішно спеціалізується компанія ФІДЛАЙФ. Продаж наших комбікормів здійснюється як малими об'ємами, так і великими, але в будь-якому випадку у вас є можливість придбати комбікорм, вартість якого вигідно конкурує з цінами на товари інших фірм-виробників.

Широкий асортимент комбікормів «Feed&Life»

У даному розділі каталогу інтернет-магазину ФІДЛАЙФ можете ознайомитись з повним асортиментом комбікормів, що випускаються під торговельною маркою «Feed&Life» спеціально для вирощування та відгодівлі різних категорій тварин за інтенсивними програмами. В нього входять серії комбікормів для бройлерів, індиків, кур-несучок, водоплавних птахів, перепелів, свиней, риб, овець, кіз, коней, великої рогатої худоби, кролів.

При цьому в кожній серії комбікормів «Feed&Life» ви можете вибрати саме той різновид, який підходить в якості основного харчування для домашніх тварин, птахів або риб на певній стадії їхнього життєвого розвитку.

Комбікорм (старт, рост, фініш) ТМ «Feed&Life» забезпечує повноцінне харчування тварин, птахів та риб на всіх стадіях розвитку організму. А це, в свою чергу, забезпечує збільшення продуктивності особин і підвищення якості отриманої продукції.

Що відрізняє комбікорми ТМ «Feed&Life»

Тому ви зробите правильний вибір, якщо купите повнораціонний комбікорм оптом від провідної компанії-виробника в Україні ФІДЛАЙФ.

ФИДЛАЙФ - зручний спосіб купити комбікорм оптом і в роздріб

Якщо ви хочете купити комбікорм оптом, замовлення зручніше оформити в інтернет-магазині ФІДЛАЙФ, де можна вибрати потрібну вам кількість мішків вагою 25 кг. Якщо вам достатньо роздрібної партії комбікормів, відгуки про які характеризують продукцію ТМ «Feed&Life» з самого позитивного боку, запрошуємо вас відвідати наш фірмовий склад-магазин.