Купити комбікорм для кози Feed & Life ™

Голосів:

В наявностi
КК 85-1. Комбикорм-концентрат для дойных коз

КК 85-1. Комбікорм-концентрат для дійних кіз

Ціна:
343.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
КК 86-1. Комбикорм-концентрат для молодняка коз до 4-х месяцев

КК 86-1. Комбікорм-концентрат для молодняку кіз до 4-х місяців

Ціна:
364.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Чим годувати кіз, щоб підвищити рівень їх відтворення, а також кількість і якість молочних надоїв? Досвідчені фермери знають, що одних соковитих і грубих кормів недостатньо. Збалансований раціон для цих домашніх тварин окрім природних кормів повинен включати в себе й комбіновані корми.

В Україні купити комбікорм для кіз за цінами виробника пропонує компанія ФІДЛАЙФ, яка оптом і в роздріб реалізує продукцію власного виробництва під ТМ «Feed&Life».

Завдяки високій біологічній цінності ці комбікорми рекомендується використовувати в умовах інтенсивного вирощування та відгодівлі кіз, що робить процес більш рентабельним.

В наявності ФІДЛАЙФ

Асортимент гранульованих комбікормів для кіз ТМ «Feed&Life» на сьогоднішній день складають два продукти:

Як і інші види продукції ФІДЛАЙФ, наші комбікорми для кіз виготовляються з натуральної сировини. Заводське розфасування комбікормів для кіз «Feed&Life» здійснюється у ламіновані клапанні мішки вагою 10 кг і 25 кг.

Що дає використання комбікормів для кіз «Feed&Life»

До числа основних переваг використання комбікормів для кіз «Feed&Life» в приватних і спеціалізованих фермерських господарствах належать такі:

При цьому з використанням безпечних комбікормів «Feed&Life» кози стають менш схильні до різних захворювань, а смакові якості молока поліпшуються.

Замовити комбікорм для кіз ТМ «Feed&Life» з доставкою

Якщо ви займаєтеся розведенням кіз в промислових масштабах і хочете купити комбікорм оптом з доставкою по Україні, найзручніше це зробити шляхом онлайн-замовлення в інтернет-магазині ФІДЛАЙФ. Так ви заощадите свій час, а в призначений термін отримаєте високоякісний продукт за ціною виробника.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5