Купити комбікорм для кроликів Feed&Life™

Голосів:

В наявностi
ПК 90-2. Для лактирующих кролематок

ПК 90-2. Для лактуючих кролематок

Ціна:
343.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
ПК 92-1. Гроувер с травяной мукой, для кроликов 5-14 недель

ПК 92-1. Гроувер з трав'яним борошном, для кролів 5-14 тижнів

Ціна:
337.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Ваше завдання - забезпечити правильне харчування для вирощуваних кролів в умовах дрібного фермерського господарства або спеціалізованого підприємства? Вирішити його можна за допомогою додавання в раціон домашніх тварин збалансованих комбікормів.

На відміну від свіжої трави або сіна, готовий комбікорм споживається тваринами в меншій кількості, при цьому повністю забезпечує організм клітковиною, протеїном, а також комплексом мінералів, вітамінів і амінокислот.

Товарна лінійка комбікормів для кролів «Feed&Life»

Промисловий комбікорм для відгодівлі кролів ТМ «Feed&Life» представлено в трьох найменуваннях:

При розробці цих продуктів фахівцями ФІДЛАЙФ окремо враховані особливості харчування молодняка та самок в різні періоди життя.

Заводське розфасування комбікормів для кроликів «Feed&Life» в міцні ламіновані мішки вагою 10 і 25 кг дозволяє зручно зберігати і транспортувати нашу продукцію.

 

Комбікорми «Feed&Life» для кроликів - ваш кращий вибір

Подрібнений комбікорм для кролів, склад якого включає в себе тільки натуральні компоненти, схожий з їжею, звичної для тварин в дикій природі. Тому травній системі кроликів не потрібно спеціально адаптуватися до комбікормів «Feed&Life», і вони швидко і легко засвоюються організмом.

Завдяки застосуванню комбікормів для кролів виробництва ФІДЛАЙФ:

Комбікорм з доставкою оптом від ФІДЛАЙФ

Найзручніший спосіб купити комбікорм оптом для кроликів «Feed&Life» - оформити замовлення в інтернет-магазині ФІДЛАЙФ. При покупці повнораціонного комбікорму наша компанія організовує для вас доставку товару в межах України. А на всі ваші запитання щодо характеристик товару, який вас цікавить, готові відповісти представники відділу продажів.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5