Купити комбікорм для кур-несучок ТМ Feed&Lifе

Голосів:

В наявностi
ПК 1-18. Для кур-несушек продуктивного периода

ПК 1-18. Для курей-несучок продуктивного періоду

Ціна:
337.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
ПК 2-5. Престарт для цыплят, 0-3 недели

ПК 2-5. Престарт для курчат, 0-3 тижні

Ціна:
430.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
ПК 2-6. Старт для цыплят, 0 (4)-8 недель

ПК 2-6. Старт для курчат, 0 (4)-8 тижнів

Ціна:
393грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
ПК 3-4. Выращивание молодняка кур-несушек, 9-16 недель

ПК 3-4. Вирощування молодняку курей-несучок, 9-16 тижнів

Ціна:
331.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Хочете недорого купити комбікорм для курей-несучок від українського виробника? Зацікавлені в довгостроковій співпраці з надійним постачальником? Ви не дарма зайшли до інтернет-магазину компанії «Feed&Life».

Запропонований тут різноманітний асортимент продукції дозволить обрати для покупки за доступною вартістю високоякісні корми власникам як домашніх, так і фермерських господарств.

Комбікорм для курей від «Feed&Life»: види та переваги

Наша компанія пропонує придбати оптом чи вроздріб комбікорм для курей-несучок різного типу, кожен з яких максимально підходить для птиці в певний період життя:

Згідно заводської технології виготовлення комбікорм для курей випускається у формі крупки, а також гранул (для курей-несучок продуктивного періоду), упакованих у мішки вагою 10 і 25 кг.

Застосовувати корм для несучок зручно та вигідно, оскільки він має беззаперечні переваги:

Включення до раціону харчування для курей-несучок комбікормів особливо рекомендовано в зимовий період часу, коли птиці тимчасово обмежені у вигулі та вживанні зелені.

Склад комбікорму для курей-несучок ТМ «Feed&Life»

З точки зору поживної цінності комбікорм власного виробництва «Feed&Life» ідеально збалансований, тому що складається з білків, жирів, вуглеводів і вітамінів. Правильно підібрана пропорція комбікорму для несучок виглядає так: 15-18% білка і до 6% клітковини.

Якщо ввести в пошуковий рядок браузера «рецепт курки комбікорм», ви отримаєте перевірені варіанти рецептів корму, який можна приготувати своїми руками. Однак з появою у продажу спеціалізованих комбікормів недоцільно витрачати свій час на приготування суміші, яка до того ж має недовгий термін придатності.
Краще скористатися представленою на сільськогосподарському ринку продукцією високої якості, до числа якої відносяться й сухі корми для курей-несучок ТМ «Feed&Life».

Норми і витрати корму для несучок

Кількість споживаного комбікорму в розрахунку на одну курку-несучку становить від 75 до 150 г на добу (в середньому 120 г) при дворазовому харчуванны.

При розрахунку денної норми корму для курей-несучок беруться до уваги такі фактори, як порода птиці, вік, вага, несучість, час року, умови утримання та ін. Так, на кожні 100 г наднормативної ваги індика в добовий раціон птиці додається 5 г корму . Приріст комбікорму в такому ж обсязі необхідний і при збільшенні несучості до 130 яєць на рік (в подальшому ще по 5 г на кожні додаткові 30 яєць).

Молодняк в період яйцекладки потребує більшої кількості корму.

А ось у літній період витрати корму можна зменшити, оскільки курям-несучкам для підтримання температури тіла потрібна менша кількість енергії, ніж взимку.

Як купити корм для курей-несучок ТМ «Feed&Life»

Замовити комбікорм для несучок ТМ «Feed&Life» ви можете найбільш зручним для вас способом - через наш інтернет-магазин або за одним з номерів телефону. Перед тим, як оформити заявку, менеджер обов'язково узгодить з вами умови доставки, порядок оплати та інші важливі моменти.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5