Купити комбікорм для перепелів ТМ Feed&Lifе

Голосів:

В наявностi
ПК 1-24. Для несушек продуктивного периода

ПК 1-24. Для несучок продуктивного періоду

Ціна:
366грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
ПК 3-8. Гроувер для перепелов, 4-6 недель

ПК 3-8. Гроувер для перепелів, 4-6 тижні

Ціна:
334.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
ПК 5-41. Старт для перепелов, 0-3 недели

ПК 5-41. Старт для перепелів, 0-3 тижні

Ціна:
454.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
ПК 6-41.Финиш для перепелов, 5-6 недель

ПК 6-41. Фініш для перепелів, 5-6 тижнів

Ціна:
403.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

У вас приватна птахоферма або ви є учасником колективного фермерського господарства? І ви хочете оптом чи вроздріб придбати комбікорм для перепелів від виробника? Українська компанія «Feed&Lifе» пропонує на вибір спеціалізований комбікорм для перепелів у формі крупки, розфасованої по мішках вагою 10 або 25 кг.

Детально ознайомитися з описом кожного найменування товару можна на сторінках нашого інтернет-магазину.

Корм для перепелів від «Feed&Lifе»: асортимент і переваги

Якщо в якості прибуткового бізнесу ви тільки-но вирішили зайнятися розведенням домашньої птиці, логічно повинен виникнути питання, яким комбікормом годувати перепелів.

Професійний комбікорм для перепелів ТМ «Feed&Lifе» повністю відповідають ДСТУ і рекомендований до вживання птахами на різних етапах розвитку.

В асортименті «Feed&Lifе» представлено кілька типів нашого корму, вибирати той чи інший з яких потрібно з урахуванням віку птиці:

Виробничий комбікорм вважається більш економічним способом годування, ніж корм для перепелів своїми руками. Так, для отримання 1 кг яєць потрібно 5-7 кг сухого комбікорму.

Крім того, приготовані власноруч корми швидше псуються.

В цілому переваги використання комбікорму для перепелів ТМ «Feed&Lifе» зводяться до наступного:

Склад комбікорму для перепелів ТМ «Feed&Lifе»

До комбікорму для перепелів несучок входять 3 основних компоненти: білкові, зернові та вітамінні. Доповненням кормової суміші, як правило, слугують черепашки, гравій та вода. Брак або надлишок будь-якої зі складових погано відбивається на несучості та здоров'ї перепелів, в зв'язку з чим важливо вибирати комбікорм для перепелів з оптимальним балансом компонентів.

Вміст сирого протеїну в комбікормі для перепелів ТМ «Feed&Lifе» становить 18-20%. При цьому в кожній гранулі комбікорму містяться макро- і мікроелементи, ферменти, білки, жири, вуглеводи, необхідні для нормального розвитку пташиного організму.

Норма годування перепелів комбікормом

Добова норма корму для перепелів жіночих особин становить 17-22 г, при цьому вміст у ньому сирого протеїну має бути на рівні 25%. Самцям потрібно менше корму - 5-7 г на добу. Дорослих несучок слід годувати 3-4 рази на день, причому в максимальній кількості корм для перепелів необхідно давати на ніч, щоб птахи залишалися ситими до ранку.

Врахуйте, що зі збільшенням тривалості світлового дня або зниження температури повітря в приміщенні, а також внаслідок неправильно складеного раціону витрата комбікорму збільшується.

Як замовити корм для перепелів в «Feed&Lifе»

Щоб придбати комбікорм для перепелів ТМ «Feed&Lifе» з доставкою по Україні, оформлюйте замовлення на сайті або безпосередньо телефонуйте нашим менеджерам з продажу, які швидко оброблять вашу заявку і приступлять до її виконання. Завдяки сервісу відстеження доставки ви зможете в будь-який момент дізнатися про місцезнаходження замовленого вами товару.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5