Купити комбікорм для риби Feed&Life™

Голосів:

В наявностi
КК 110-1. Для сеголетки карповых рыб

ПК 110-1. Для річників коропових риб

Ціна:
424.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:
В наявностi
КК112-1. Для трехлетки карповых рыб (карп товарный)

ПК112-1. Для трьохлітки коропових риб (короп товарний)

Ціна:
349.5грн
Введіть потрібну кількість мішків:

Спеціалізуєтесь на інтенсивному розведенні риб у ставку? Тому питання про те, де купити комбікорм для риб хорошої якості за лояльними цінами в Україні, для вас актуальне? Тоді загляньте на офіційний сайт провідного виробника кормів і добавок ФІДЛАЙФ! Серед великого різноманіття продукції власного виробництва тут представлені комбікорми для коропа товарного ТМ «Feed & Life», рекомендовані фахівцями для включення в програми інтенсивної відгодівлі цих риб.

Комбікорм для риб: що пропонує ТМ «Feed&Life»

У ФІДЛАЙФ можна оптом чи вроздріб придбати комбікорм для риб «Feed&Life» в гранулах двох видів:

Перший тип кормових сумішей можна замовити оптом в закритих мішках вагою 25 кг, другий - в мішках вагою 10 кг або 25 кг. У разі роздрібних замовлень комбікорм для риб за бажанням клієнта може бути упакований в 5-кілограмові крафт-пакети.

Повнораціонний комбікорм для риб від ФІДЛАЙФ: вигоди придбання

Натуральний і безпечний склад комбікорму «Feed&Life», насичений білками, жирами, вуглеводами, вітамінами та мінеральними речовинами, дозволяє спеціалізованим ставковим господарствам вирішити одночасно кілька завдань:

Домогтися максимального ефекту від застосування підгодівлі для риб можна, застосовуючи комбікорм з доставкою оптом для риб «Feed&Life» на кожному з етапів розвитку коропа товарного.

Як купити комбікорм для риб «Feed&Life»

Щоб купити комбікорм оптом для риб за доступною ціною від виробника, заходьте до інтернет-магазину ФІДЛАЙФ. Після простого оформлення та оплати замовлення ви вчасно отримаєте наш сертифікований товар в потрібній кількості з доставкою за вказаною адресою. А якщо вас цікавить стартовий комбікорм або комбікорм фініш для риб в невеликій кількості, запрошуємо відвідати наш фірмовий склад-магазин, де ви також можете легко здійснити покупку.

 

Оцініть матеріал:

Натисніть на зірочку, щоб проголосувати!

Кількість голосів:

Ви вже проголосували!

Ваш голос врахований!

Середній рейтинг / 5